caseaudi

Czy macie opinie na temat firmy Agro-line

Polecane posty

caseaudi    0

Witam czy są jacyś użytkownicy produktów tej firmy konkretnie chodzi mi o maszynę do strip tilu którzy mogli by się o niej wypowiedzieć chodzi mi o jakość wykonania, pracę maszyny, czy się zapycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Junkers
      Wiam,
      chciałem zapytać się jak to jest u was z przeglądami i naprawami gwarancyjnymi. Szczególnie interesuje mnie to czy płacicie za dojazd do siebie(klienta)??
      Ja mam zakupiony ciągnik w Agrohandlu we Woźniakowie k/Kutna i oni jak raz przyjechali, bo był problem z aku to za dojazd policzyli sobie 1,80zł/km, a mają 30 do mnie.
      Najlepiej jakby się wypowiedziała osoba która u nich kupiła np. ciągnik, bo mi się wydaje że mnie robią w balona.
      Przecież jest gwarancja to za co mam jeszcze płacić za dojazd?? Płaci się jedynie za materiały eksploatacyjne zastosowane przy przeglądzie.
      Kolega kupił DF-a to byli u niego już 8 razy, bo ma z nim niemałe problemy i ani razu nie zapłacił za dojazd, mają do niego ok 100km.
    • Przez Runder
      Witam !
       
      Chciałbym się dowiedzieć kilku informacji na temat wkładów kominowych. Teraz w nowo budowanych domach są one montowane w kominach. Mozecie mi napisać na czym polega ich budowa (jakiś schemat) i jakie one mają zalety ???
    • Przez kotekpuszek58
      Witam,
      rozchodzi się konkretnie o Case IH 5120 i Zetora 7745 turbo.Który był by lepszym wyborem i dla czego?Jestem trochę bardziej za casem.Podajcie wady i zalety tych ciągników.Słyszałem również ,że do casów są drogię części także chciałbym abyście mi podali cenę jakiejś części do case i dokładnie tej samej części do zetora.
                                                                                                                                                       Z góry dziękuję
       
      PS: Załączam zdjęcie Casa który mnie interesuje:
    • Przez M4T35Z
      Witam, jestem zainteresowany kupnem agregatu do uprawy pasowej producenta Czajkoswki i chciałbym poznać wasze opinie na temat agregatów tego producenta.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj