ryba121

Deutz Fahr DX 3.50 Pomoc

Polecane posty

ryba121    0

Witam

Jestem tutaj nowicjuszem proszę więc o wyrozumiałość :)

Właśnie stałem się posiadaczem Deutz Fahr DX 3.50 z 1993 roku, Może jest ktoś posiadaczem książki serwisowej do tego modelu,

Potrzebuję podstawowych informacji tj, jaki olej do silnika proponujecie oraz jaką ilość , jaki olej do skrzyni i również jaką ilość.

Z góry dziękuję za odpowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Instrukcję obsługi czy tez książkę napraw raczej będziesz musiał kupić, nie znajdziesz ich za darmo ponieważ parę zł kosztuje i jak ktoś je kupi to ma dla siebie. Olej są jakie są superol wszyscy krzyczą że jest taki straszy co w rzeczywistości prawda nie jest czego dowodzą testy które zostały wykonane jak i fakty ( porównanie kilku olei) . Wystarczy dbac i wymieniać olej kiedy trzeba, a maszyna będzie służyć. Ja polecam Ci rodzinę olei Agrolu następnie fusch i Mobile1 z tym ze tu cena odstrasza.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba121    0

Dziękuje za pomoc, tak jak pisaliście, instrukcji nie znalazłem na internecie, wiec musiałem zamówić koszt nie jest duży ok. 100zł wraz z katalogiem części.

Co do oleju, sam nie jestem pewien na czym jeździł poprzedni właściciel, przy zakupie trochę kręcił . Czy możecie powiedzieć na co zwracać szczególna uwagę, podczas użytkowania?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas użytkowania? Po prostu dbać o maszynę wymiana płynów eksploatacyjnych i flitów na czas to podstawa. Sam mam 2 x DF DX więc trochę o nich już wiem.

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj