klusek

Kluby piłkarskie

Polecane posty

klusek    9

Czy w waszej okolicy istnieją kluby sportowe które grywają mecze z innymi??Jeśli tak to jak sie nazywaja i czy dobrze grają :)


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

GKS Aleksandria klasa okręgowa zespól z mojej miejscowości i sam tam nawet gram . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

u mnie jest ale jak sie nazywa to nie wiem :) wiem że w nazwie jest "skrwa"


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

U mnie GKS Włoszakowice klasa A i niedługo może awans do okręgówki ... :)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

MKS Motor Praszka IV liga. :)http://motor.praszka.pl/

 

MKS Praszka II liga - piłka halowa.

 

No i kiedyś dawno, dawno temu był u nas na wsi LZS Skotnica. Bo kiedyś to były dotacje z państwa na ludowe związki sportowe, ale potem piłkarze wydoroślali, porozjeżdżali sie i na stadionie rośnie piękny las z grzybami. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

u mnie motor lublin sygnał lublin i pare innych w tym styko lublin klub działający od roku gram w nim ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

U mnie jest Baszta Bolesławiec klasa A nie mam czasu grac ale czasami chodze na mecze


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

Orzzel kampinos niestety klasa b ale jak dobrze pujdzie to bedzie a od nowego sezonu klasa a. Nie raz gram jak mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek89    23

Goplania Inowrocław- IV liga, jest jednym z faworytów do wejścia do III ligi, Orłowianka Orłowo B klasa okręgowej, a w mojej rodzimej wsi niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

www.visitthehub.co.uk to moj klub ;p jak narazie 2 miejscie w ryman lidze nie iwem co to za liga w klubie gra 2 polakow


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

Kora Korycin, Promień Mońki (dwóch kumpli tam gra prawy pomocnik i napastnik) i Podlasiak Knyszyn.


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

ŁKS Łódź

pierwsza liga

 

Ale nadmienie tu coś taki temat nie powinien się pojawić ponieważ mogą się spotkać kibice dwóch przciwnych sobie klubów i mogły by wyniknąć problemy bo wiecie jak to jest z pseudo kibicami. Np ja mówię że jestem za ŁKS a na forum jest jakiś widzewiak a my kibice tych klubów niezbyt się lubimy i już mogłyby wyjść z tego jakieś przykre konsekwencje więc apeluję do administracji forum o zamknięcie tego tematu


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicu    70

U nas istnieje klub MKS DRAWA DRAWNO 5 liga chyba ale czeka ich spadek do 6 bo od nich odszedłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenomen    0
ŁKS Łódź

pierwsza liga

 

Ale nadmienie tu coś taki temat nie powinien się pojawić ponieważ mogą się spotkać kibice dwóch przciwnych sobie klubów i mogły by wyniknąć problemy bo wiecie jak to jest z pseudo kibicami. Np ja mówię że jestem za ŁKS a na forum jest jakiś widzewiak a my kibice tych klubów niezbyt się lubimy i już mogłyby wyjść z tego jakieś przykre konsekwencje więc apeluję do administracji forum o zamknięcie tego tematu

"Cała Polska dzisiaj śpiewa: Tinky Winky jest z ..." :(


Nowy maybach - 0,5 mln zł
Nowy helikopter - 1,2 mln zł
Rezydencja pod Toruniem - 15 mln zl
Pelne uległości spojrzenia politykóww - bezcenne
Są rzeczy, których kupić nie można
Za wszystkie inne zapłacisz pieniędzmi wiernych Słuchaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
ŁKS Łódź

pierwsza liga

 

Ale nadmienie tu coś taki temat nie powinien się pojawić ponieważ mogą się spotkać kibice dwóch przciwnych sobie klubów i mogły by wyniknąć problemy bo wiecie jak to jest z pseudo kibicami. Np ja mówię że jestem za ŁKS a na forum jest jakiś widzewiak a my kibice tych klubów niezbyt się lubimy i już mogłyby wyjść z tego jakieś przykre konsekwencje więc apeluję do administracji forum o zamknięcie tego tematu

 

No jest Widzewiak ale ja do ŁKS-u nic nie mam oby dwa są Łódzkie kluby i jest git ;] Mój tata jest za ŁKS-em i dla jaj sie nieraz z nim kłuce żeby go po wkurzać xD

 

 

Pozdro dla ciebie !! Skąd jesteś?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil97    0

Rodło Kwidzyn,Baskt Kwidzyn,MMTS Kwidzyn,MTS Kwidzyn.Osobiście jestm za Legia Warszawa!


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1

Niedaleko jest Boruta Kuczbork:)

Ale ja odkąd tylko się piłką interesuje to tylko JUVE!!!


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Pogoń Świerzawa - obecnie A klasa

W latach świetności (lata 90') 3 liga - niby nic prawda ?? co to 3 liga, ale jak na kilkutysięczne miasteczko to był wielki sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj