SIEWCA

dyrektywa metanowa

Polecane posty

SIEWCA    24

    Eurokraci w Brukseli planują wprowadzić ograniczenia w emisji metanu a ponoć najwięcej produkują go .....krowy i inne zwierzęta.

Następstwem tego zarządzenia może być konieczność ograniczenia pogłowia zwierząt głównie bydła o ok. trzy miliony sztuk.

   Rodzi się pytanie: czyje krowy pójdą na rzeź i czy to nie jest swego rodzaju sabotaż ?

  


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

bzdury. na przekór prow by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

jeżeli to wejdzie to pogłowie trzeba będzie zmniejszyć do 2030 roku.  unia to niedługo bokiem nam wyjdzie... zresztą już widze jak francuzi wybijaja swoje krowy, albo duńczycy świnie, prędzej te z Brukseli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dyrektywa NEC bo tak sie potocznie nazywa jest zwiazana nie tylko z poglowiem ale krajowymi normami emisji gazów w tym metanu. Obecnie to projekt więc jego koncowy ksztalt moze sie różnic. Do tego każdy kraj mam przepisy dostosowujace. Z pewnoscia lobby nie dopusci do likwidacji stad trzody, które poprzez polskich rolników hodowane sa przez duze zachodnie firmy...

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

jeżeli to wejdzie to pogłowie trzeba będzie zmniejszyć do 2030 roku.  unia to niedługo bokiem nam wyjdzie... zresztą już widze jak francuzi wybijaja swoje krowy, albo duńczycy świnie, prędzej te z Brukseli...

 

jak do 2030 roku ma to pogłowie się zmiejszyc to miejmy nadzieje ze ta cała unia się rozpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez lukasz2623
      Szukam czegoś dobrego, nie drogiego do wypalania rogów. Polecicie coś?
      Plus dodatkowe pytanie.. w jakim wieku wypalacie?
    • Przez ukaszKruszyna
      Cześć! Ostatnio trafiłem na młóto browarniane w paszy dla bydła. Wiecie może jak wpływa na wartość odżywczą? Chciałbym spróbować wprowadzić to u moich krów, które niedługo będą się cielić i w szukam informacji oraz sprawdzonego dostawcy.
    • Przez raven18
      Hej, da się zmienić ilość obornika w programie internaw bo w rzeczywistości mam go dużo mniej. Program liczy około 17 ton na głębokiej ściółce na 1DJP, to jakiś kosmos bo mam max 10 ton (licząc ilość wywiezionych rozrzutników 3,5 tonowych). Teoretycznie nie przekraczam max dawki azotu na działkach ale bardzo mało brakuje.   
    • Przez Młodyoporowiec
      dzień dobry czy warto zaczynać hodowle mam 20 ha ornego i 2 łąk ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj