Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Rozsada warzyw

Witajcie. Nie znalazłem tematu na forum więc zakładam nowy... Potrzebuję szatkownicy, ale nie za bardzo wiem jaką wybrać. Do szatkowania byłoby około 50-60t kapusty. Tak więc nie musi to być jakaś super wydajna maszyna. Może ktoś podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2180

      U nas podlaskie to się kupowało,i kupuje takie od ruskich cena bodaj od 180 zł,przy zmianie ostrzy to i zieniaki potarkuje.   Zapraszam co drugą środę do , Suwałk to kupisz i z gwarancją w Puńsku ,a może to litewskie :blink: ,ale prawie każdy to ma ;)  :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslalem bardziej o czymś z silnikiem elektrycznym i ze stali nierdzewnej, a taka przyjemność troche kosztuje. Taka zabytkową na korbke to ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

w warszawie na ul. boleslawa chrobrego jest zaklad ktory takie rzeczy robi wodze tam tarcze do ostrzenia koledze jak jadę do wawy nie wiem jak to się nazywa ale oni takie produkują ze stali nierdzewnej


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2180

   Ja wklepywałem o elektrycznej tak nie pamienta z 400 w może 300wat 'ale ręcznie to u nas praktycznie nikt nie        hebluje    :blink:  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samson
      Witam, kto z was uprawia kapuste?? u nas jest na sprzedaż na lato, na kiszenie bieżące, później kiszenie dołów i przechowanie. kapusta biała, włoska, pekińska, czerwona. a do tego jest jeszcze marchew, ziemniaki, buraki, seler i pietruszka, no i oczywiście zboża na poplon. Jak u was w tym roku z pietruszką?? bo u nas i na naszych terenach bardzo cienko....
    • Przez przemek121088
      Jaka jest u was cena kapusty w waszym regionie.
    • Przez Rolnik276
      Witam, od 15 lat z tatą sadzimy Kapustę białą i nigdy nie mieliśmy takich problemów z nią jak w tym roku. Zaprawialiśmy korzenie rozsady opryskami:
      -Sumi Alpha
      -Topsin
      Czy mogło to spowodować uszkodzenie korzeni kapusty. W ubiegłych latach używaliśmy inny oprysk zamiast Sumi Alpha i nie było żadnych problemów z jej korzeniem.
      Czy może to także być wina zgorzela, ponieważ po posianiu nasion na rozsadę bardzo padało i było zimno.
      Oto kilka fotek tej kapusty.
      Korzeń:

      Czy z tej kapusty coś będzie czy zostaje jej likwidacja?
      Proszę o szybką odpowiedź.

    • Przez Rolnik276
      Jak pozbyć się śmietki, która jest już w korzeniu kapusty białej?
      Jutro wstawie zdjęcie jej korzenia.
      Chciałbym, abyście szybko odpisali.
    • Przez maciekmaciek30
      Witam,
       
      oriętujecie się może jak z kontraktacją na warzywa(kapusta i marchew głównie) rejon woj. Pomorskie,
       
      moze jakies przetwórnie w rejonie biora te warzywa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj