Polecane posty

marcinal    0

 

Witam, jesteśmy firmą która zajmuje się czyszczeniem zboża, mamy w ciągłej sprzedaży plewy z lnu brązowego i złotego. 

Głównym odbiorcą plew są firmy produkujące pasze i mieszanki.  Mniejszymi odbiorcami są lokalni rolnicy.

W związku ze zwiększeniem produkcji szukam dodatkowego rynku zbytu. Może tutaj ktoś będzie zainteresowany.

cena za plewy to 1,30zł brutto/kg MOŻLIWOŚĆ NEDOCJIACJI CEN

plewy możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce przy zamówieniu powyżej 600kg transport gratis. Możliwość sprzedaży na paragon lub fv.

 

Proszę pisać na email alnatura@wp.pl

lub tel. 607-495-648

 

 

Edytowano przez marcinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez irzi
      Witam początkiem Stycznia Jelenie i sarny zniszczyły mi 20 bel sianokiszonki, po zgłoszeniu tego na piśmie do koła łowieckiego, na wizji lokalnej stwierdzono że jest bliskość lasy i bele poukładane są jedna na drugiej i odszkodowanie mi się nie należy. Proszę o pomoc czy ktoś już miał taki problem i czy udało się coś uzyskać. 


    • Przez andi10
      Witam. Zaobserwowałem w kale niestrawione resztki ziarniaków kukurydzy. Co mogę zrobi, aby wyeliminować ten problem? Oto moja dawka szt/dzień:
      - 30 kg kiszonki z kukurydzy
      - suche siano do oporu
      - od 2.5 do 4,0 kg pełnoporcjówki 30% białka Vem 920 wedle zasług
      - 150g drożdży
      - 340 g witamin
      Parametry białko 3,6 tłuszcz 4,2 mocznik 160-190
      Proszę o poradę...
    • Przez andi10
      Witam. Zaobserwowałem w kale niestrawione resztki ziarniaków kukurydzy. Co mogę zrobi, aby wyeliminować ten problem? Oto moja dawka szt/dzień:
      - 30 kg kiszonki z kukurydzy
      - suche siano do oporu
      - od 2.5 do 4,0 kg pełnoporcjówki 30% białka Vem 920 wedle zasług
      - 150g drożdży
      - 340 g witamin
      Parametry białko 3,6 tłuszcz 4,2 mocznik 160-190
      Proszę o poradę...
    • Przez skret1
      Która dawka według was jest lepsza i czy wogóle nadają się one czy nie wychodzą za drogo??


    • Przez Radan
      Witam.
       
      Czy ktoś ma w tym temacie coś konkretnego do powiedzenia?
      Specjalizacja to bydło mięsne (charolaise i simental). Daję kukurydzę i sianokisonkę oraz śrutę jęczmień - owies ale mam zamiar zwiększyć stado a łąk więcej nie mam.
      Jaka jest wydajność takiej kiszonki z pszenicy u was? Ile ton z ha? Jaka klasa ziemi? Odmiany?
      Podziękował
       
      PS. Pewnie to nie ta lokalizacja tematu ale wszędzie pełno a konkretów brak.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj