Mr_Farmer1

Kombajn zbożowy MF-206

Polecane posty

Mr_Farmer1    0

Witam. Drodzy użytkownicy kombajnów zbożowych Massey Ferguson, potrzebuję instrukcji obsługi kombajnu MF-206.  Jeżeli ktoś ją posiada, jestem zainteresowany zakupem. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vademecum    25

witam, pilnie,poszukuje części do przystawki do kukurydzy MF 43 która pasuje do różnych modeli MF z lat 70- 80 - tych.
Przystawka była produkowana w Hiszpańskich zakładach. Ewentualnie prosze o mamiar na kogoś, zakład który dorabia części przeniesienia napędu w jednostkach calowych wraz z utwardzaniem. Oczywiście w przyzwoitych cenach.
Równiż, choć wątek nie,ten poszukuje dolnego łożyskowania konika ostrówka. Łożysko z obudową potrzebuje zakupić w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

@Mr_Farmer1 mam instrukcję do 307, tylko po norwesku, ale większość idzie zrozumieć. A w ogóle to czego nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vademecum    25

posiadam części do przystawki do kuku MF 33, MF 43, MF 63 Zakupiłem drugą z uwagi na uszkodzenia mojej i w związku z tym mam sporo części. Kompletną sekcje sprzedam za 2 tyś. Powiem , że za 2 zębatki i wałek powiedzieli mi 2 tyś. bez utwardzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj