LukaszJohn6930

Ile jadą wasze Case ???

Polecane posty

Siemka, założyłem ten temat gdyż chce usłyszeć ile jadą wasze ciągniki ???. Mój case 5140 jedzie max 45 km/h a Case 745xl coś powyżej 30 km/h .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

45km/h to raczej nie pojedzie chyba, że ma jakies większe opony założone, albo licznik źle ustawiony. A jeśli już jesteśmy przy temacie prędkości to jak się zachowują wasze ciągniki przy prędkościach powyżej 30km. Bo mój powyżej 35km/h skacze trochę jak żaba normalne to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej napiszcie ile jada z zbiornika

Ale ja tylko sprawdzałem ile on jedzie. No oczywiste jest to że więcej spali.

45km/h to raczej nie pojedzie chyba, że ma jakies większe opony założone, albo licznik źle ustawiony. A jeśli już jesteśmy przy temacie prędkości to jak się zachowują wasze ciągniki przy prędkościach powyżej 30km. Bo mój powyżej 35km/h skacze trochę jak żaba normalne to ?

Licznik pokazywał 45 ale może jest źle ustawiony,Tego to ja nie wiem. A co do tej żaby, że skacze to u mnie to samo. Zależy to od ciśnienia powietrza w kołach(albo za dużo jest powietrza albo za mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

grego jesli skacze to wina opon

 

a co może być z tymi oponami nie tak? No chyba że ciśnienie nie takie, bo miałem z tyłu 2,5 a z przodu też ponad 2

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

opony prawie nowe są i nie widać aby były naprawiane, a tak w ogóle jakie ciśnienie powinno być w oponach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    579

Mój 4230 39 km/h,(znajomy ma 4230 jedzie 50,a kolejny w okolicy 4220 też ma szybką skrzynię ,ale z ograniczeniem 40km/h-brak "zająca" na biegu 4H).

ps.jak skacze to rzeczywiście przez zbyt wysokie cisnienie w oponach.

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Znajomy ma raczej źle licznik skalibrowany, bo w instrukcji ani w katalogu nie ma takiej skrzyni żeby 50 wycisnąć. Mierzył to GPSem? 4240 na oponach 480/70-34 według nawigacji jedzie 37 km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    579

CASE serii 4200 ma trzy rodzaje zestawów kół,"najszybsza "  to  50 km/h ,ale wiekszość z tego rodzaju nie ma "zajaca" na najszybszym biegu (czujnik zamontowany w mechanizmie zmiany biegów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

To poproszę żebyś wstawił jakiś skan lub zdjęcie tabelek, jutro mogę wstawić skany z instrukcji. Dokładnie to są 4 typy skrzyń: BT z pełzającymi, GT ograniczona do 25km/h, JT ta o której mówisz że ma zablokowany "zając" i ostatnia HT. To są dane z instrukcji, nie z sufitu jakby co.

Tu też nic nie ma o 50km/h

 http://www.tractordata.com/farm-tractors/001/1/7/1179-caseih-4240-transmission.html

Edytowano przez jaco512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj