rolkam72

Kupię przyczepę wywrotkę

Polecane posty

rolkam72    28

Witam forumowiczów.Chcę kupic przyczepę wywrotkę o ładowności min. 4t w dobrym stanie.Jestem z okolic Izbicy kujawskiej i Chodcza . Jesli ktos ma to pisac. Cena jaka mnie by interesowała to do 6 tys.

Ogólniej okolice Włocławka 

Edytowano przez rolkam72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek12345    0

Witam też kupił bym przyczepę najlepiej wywrotke na małych kołach do 6 ton ladownosci, może też być sama rama, stan obojętny,
Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja mam na sprzedaż 3,5 t kasta 2/4m chyba to D 35 na kołach 10/15 wywrot na dwa siłowniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolkam72    28

Ja mam na sprzedaż 3,5 t kasta 2/4m chyba to D 35 na kołach 10/15 wywrot na dwa siłowniki .

Jaka cena i skąd jesteś.Ogólnie jaki stan? Jestem bardzo zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maciek1091
      Witam,
      sprzedam rozrzutnik. Link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-CID757-ID9q8Sz.html#f966d6ea46
      Cena oczywiście do negocjacji. Jak widać jest trochę podszykowany, odmalowany, zmienione łożyska, nasmarowany.
      Pozdrawiam,
      Maciek
    • Przez MafiaDG
      Witam jaką używaną przyczepę rolniczą wybrać ? Jaką mi polecacie ?
      Ma ją ciągać ciągnik 81 km (v max =35 km/h) , ma mieć trzy stronny wywrot , skrzynie co najmniej 2,2 m szeroką (żeby od biedy dwie belki 120 cm naładować ) no i ładowności min .4,5 t  max. 6t , rejestracje , kwota którą planuje przeznaczyć na ten cel to +/- 10 tyś .
       
    • Przez MafiaDG
      Witam stoję przed kupnem przyczepy o ładowności ok. 6 - 8 t nie więcej , która miałaby 3 stronny wywrot i co najmniej te 2,4 m szerokości w pace , żeby weszły 2 bale 120-tki , co do ceny to zamierzam przeznaczyć na nią w granicach 10 - 20 tyś maxx . Proszę o propozycję i opinię , dodam że zainteresowały mnie d47 i d55 bo na oko to grubą ramę mają w porównaniu do innych .
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Drodzy Agrofotowicze i rolnicy doradzicie mi jaką zachodnia używaną dmuchawę musiałbym kupić do zboża żebym w miarę sprawnie rozładował przyczepę 6t ? 
      Na ogłoszeniach widuję różne , przeważnie od 2,2 kW do 7,5 kW z jakimiś dozownikami i którą wybrać w miarę rozsądnych pieniądzach ? zboża pod dmuchawę mam nie dużo z 12 t owsa 15 t  pszenicy i 10 t jęczmienia a resztę to żmijką i prosto z przyczepy , dotychczas pożyczałem dmuchawę tłoczącą NEURO 2,2 kW ale 6 t zboża to około 1,5 h do 2 h roboty jest i to mnie nie satysfakcjonuję. 
      Budżet to tak do końca nie jest określony około 3 tyś . 
      Zachęcam do dyskusji      
            Pozdrawiam
    • Przez Bizon_Ursus
      Kupie  przyczepe wywrotke autosan d47 lub pochodne minimum 4.5 t ladownosci woj. swietokrzyskie do 6000 najlepiej z papierami bez tez moze byc 796086806 jesli ktos ma z moich rejonow to prosze pisac lub dzwonic okolice Opatowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj