dawid199303

jakie i jakiej mocy żarówki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid199303    14

cześć, jakie macie żarówki do świateł mijania i drogowych? jaki model i jakiej mocy? czy h4 będą się nadawały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Kup takie do jakich są dostosowane lampy w Twoim ciągniku.

Tylko nie kupuj jakiś pseudo ksenonów i chińskich wynalazków, a jedynie markowe żarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid199303    14

ja chce kupić do Ursusa 912 mam w nim te banki czy jak się nazywają te okrągłe ale mało światła one dają :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To wywal te zabytki i załóż coś współczesnego co świeci. mam na myśli całe lampy. Same żarówki nic nie zmienią.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Trudno powiedzieć nie mam w tym kierunku doświadczenia. W swoim mam wesemy i świecą tak sobie choć lepiej niż ruskie okrągłe świeczki czy polskie banie. 

Ogólnie jakie nie kupisz na żarówki H4 będą lepiej świeciły od starych na bańki. 

Dla ścisłości lampy masz do wymiany bo nie włożysz do nich żadnej lepszej H4. Nie pasuje mocowanie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Tak można. I co z tego skoro te żarówki to najtańszy badziew i zakładanie ich do starych lamp nic nie  zmieni.

Reflektory do wymiany i tyle. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

ja do zetorów założyłem już ze 2lata i jest ok i światła lepiej świecą i nic się nie dzieje


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Bo nie widziałeś jak świecą choćby średniej jakości lampy nie wspominając o porządnych.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Kiedyś miałem super  lampy, jedną rozbiłem i wymieniłem tylko tą co zbiłem, Na drugi dzień jechałem po drugą bo nowa świeciła raz silniej.Stara była w super stanie, ale lustro jest byle jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

W jednym redaktorze mam lampy kwadratowe we sen wymieniane jakiś czas temu @ Seweryn A jakiej firmy lampy polecasz


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ogólnie nie polecę ci nic szczególnego bo w temacie nie siedzę. W każdym razie jak kolega wspomniał jak by nie patrzyć nowa lampa to nowa. Lustro czyste, nie zmatowiałe a sam klosz nie zakurzony. Jeśli to wyrób współczesny a nie kopia produktu sprzed 20-30 lat będzie lepsza niż stare lampy w ciągniku.

Powiem tak w granicach 50-100 zeta to chyba nie ma nic lepszego niż wesemy. Robią też lampy dedykowane do zetora. nie wiem czy każdy model.

Mam prostokątne i świecą. Może nie jakoś super ale lepiej od każdego plastikowego czy okrągłego reflektora dedukowanego do ursusów. 

Z racji tego że po nocach ganiam bardzo dużo wolałem dołożyć dodatkowe oświetlenie robocze które rewelacyjnie uzupełnia światła drogowe.

http://www.sklep.wesem.pl/3/reflektory_przednie


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid199303    14

narazie kupię żarówki h4 24v tylko jaka moc? a rozejrze się później za całymi lampami, ale okrągłymi do Ursusa 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj