EkoFarm

Sprzedam Wapno Nawozowe Granulowane

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
EkoFarm    0

Granulowane wapno nawozowe BioMaxx1000 firmy EKOFARM posiada CaCo3 90%(węglan wapnia) co w przeliczeniu mieszanki daje nam w czystym składniku ok. 52% CaO (tlenek wapnia) + mikroelementy: magnez, bor, cynk, miedź, żelazo, mangan, molibden.
Reaktywność - 97%
Średnica granulek - 4mm - 6mm

 

Zalety:
-Pewne i szybkie podniesienie pH do optymalnego poziomu
-Zwiększenie plonów do 30%
-Poprawia cechy jakościowe roślin
-Poprawia właściwości strukturalne i fizyko-mechaniczne gleby
-Oszczędności w rozsiewaniu ( ok 500kg na hektar !!!! ) - rozsiewanie zwykłym siewnikiem

 

Cena 350zł brutto za tonę z transportem na miejsce*
Wystawiam fakturę vat !!!

*Przy zamówieniu 24t 
 

Zamówienia - 8t, 16t, 24t
 

W celu dokładnej wyceny proszę o kontakt telefoniczny.

 

Kontakt: 790 890 590

biuro@ekofarm.org

 

post-154631-0-07503600-1434997689_thumb.jpg

Edytowano przez EkoFarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

a jest możliwość wysłania próbki i certyfikatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

a próbka? a do wglądu gdzie mozna foto jakieś bo kota w worku nie kupię po tym jak z agroloku mi przywieźli niby granylowane był pył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EkoFarm    0

Certyfikat mogę Ci podesłać na maila. A z próbką nie ma problemu, mogę Ci wysłać pocztą :)

Wszystko jest do dogadania ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrolublin    29

Witam jeśli już jesteśmy przy wapnie bo chciałbym sie spytać jakie dać lepiej weglanowe czy magnezowe na wiosnę lub na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

ja też chcę spytac czy tlenkowe najlepiej dac na zimę czy na wiosnę czy przed orką czy po orce i czy jest wapno tlenkowe  granulowane i w jakie cenie no i jak jest na ziemi sredniej ph 5,6 to ile mam dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
    • Przez Domek96
      Cześć.Chciałbym się dowiedzieć jakie najlepiej zastosować nawóz np.wapno na wiosnę lub po żniwach,klasy gleby IV-VI.Już kilka lat nie było wapnowane.Pozdrawiam
    • Przez mieczownik
      Cześć Na samym początku proszę bardzo Was bez głupich komentarzy 😘 Czy ktos z Was stosował nawóz Prosam FAC z firmy Procam 🙄😏 Jesli tak piszcie w kom 🙄 Czy ktos z obecnych dawal na zboza nawoz w plynie taki jak ;😉😉😉 ENERGY MIX 1 dawka MI ZBOŻE 2 dawka Prosze o pomoc tych ktorzy to stosowali ,ponieważ chciałbym to zastosować i porozmawiać z tymi którzy to stosują
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj