kaczorek

Ile koni mechanicznych mają zetory..?

Polecane posty

kaczorek    5

ile koni ma zetor 7711?

powiedzcie mi coś o tym ciągniku


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borat    0

mam zetora 7711 rocznik gródzień 1989 na początku eksploatacji dużo się nie napracował ale teraz prawie nie stygnie i ma prawie 6000 mth, jego stan wizualny oceniam na bdb ale mechanicznie to wyczuwalny jest juz duży przebieg jak na traktor tej marki , spalanie ma chyba w normie na 11mth pracy z belarką z 230 ( to jest czały dzień bez przystanku od 8:00 do 23:00)spalił 70 l opału, co tu można napisać mój jest chyba nieżle wypozażoną wersją ,komfortowa kabina z ogrzewaniem, siedzisko dla pasażera, WOM 540/1000 wyłączny za pomocą dżwigni lub za pomocą układu pneumatycznego,resorowana przednia oś ,dodatkowe reflektory z przodu kabiny, wspomaganie kierownicy,aha ma ok 75 KM,warto zaznaczyć że zmieniając prędkość obrotową przekażnika zwiększa się prawie dwukrotnie wydatek pompy olejowej, tylne chamulce tarczowe ,kompresor, góżny zaczep samozatrzaskowy, obecnie posiada ogumienie z przody 20/7,50 z tyłu 34/18,4 , prędkość max ok35km/h a może więcej,szczeże mówiąć ja jestem nim już trochę znudzony no i moc za mała ale jeśli ktoś przesiada się z c330 lub c360 albo coś w tym rodzaju to napewno mu się spodoba.

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

w innym katalogu ma 73KM przy 2200 obrotach. Co książka to inne dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

sa tu fotki przezemni wstawiane i jest 7711TURBO i on mam 81km


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

witam poszukuje informacji czy ...

5211 mam 3 gary i ok 50km

7211 mam 4 gary i ok 60km a

7711 mam 4 try i 70km ??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

7211 ma 4 gary i64 konie.7711 ma cyba 70 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek_WW    0

5211 według różnych źródeł ma 45 km, 47 km, 50 km.

7211 -||- 62 km, 64 km.

7711 -||- 66 km, 68 km, 70 km.

 

Teraz tylko, któremu ze źródeł ufać ?? :P Choć różnice są niewielke, ale zawsze te 2 km  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2

Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to prosze napisać

spotkałem się już z tyloma opiniami na ten temat że już sam nie wiem

w ogłoszeniach sprzedający piszą raz że ma 70 KM innym razem że 72, a do tego mój znajomy twierdzi że ma poniżej 70 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

ja stawiam na 72 KM i to chyba jest prawda wiele uosób tak mówi :unsure:


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

coś ty 63 KM i tyle więcej nie sądze może 66 :unsure:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

O ile dobrze pamiętam na stronce www.tractordata.com są podane dane techniczne prawie wszystkich ciągników. Ale nie mam pojęcia czy te dane tam podane są wiarygodne. Jeżeli chodzi o mojego Zetorka 6718 to by się zgadzało co tam podali a jak z innymi to sprawdźcie sami!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

Ja sprawdzałem ursusy i część zetorów i wszystko się zgadzało. Wydaje mi się, że dane tam zamieszczone pochodzą od poszczególnych producentów ciągników więc powinny być wiarygodne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
Ja mam 7011. Z moich danych wynika, że 65 KM, ale nie jestem pewny.

 

 

dokładnie slinki maja te same ale czym sie wogóle róznią to nie wiem (7211 ma 63km <_< )


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

jesli chodzi z tą moca to ciągnik 7045 ma wolniejszą skrzynie i jest woniejszy niż 7211 i to sporo trzeba mu wrzucać wysokie biegi jak się robi nim pozatym na niskich biegach wyciąga wiecej mocy normal. A tak ogólnie maska inna chyba brak wspomagania (choć widziałem ze wspomaganiem) inne tłumienie drgań na kabinie jak i jej zawiesznie, inny podnośnik brak wspomagania podnośnika, kabina lekko inna:d chyba tyle wchodząc w szczegóły to brak filtracji oleju schodzacego z urzadzeń i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Obi32
      Witam, można ten luz na przedniej osi jakoś wyregulować?

    • Przez ddd4233
      Witam czy może ktoś z was instalował zewnętrzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr)  już mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie pływające jedną zwykła ) z podłączeniem nie będę miał problemu. Tylko chodzi o to że na jednym poście w forum widziałem jak ktoś zakładał rurkę taka dłuższa(c360)  ta od tłoka potem widziałem jak ktoś zakładał rurkę tą od powrotu też od c360 . I teraz moje pytanie jest takie  czy zamiast tego rozdzielacza co jest w środku w zetorze założył bym adapter taki od c360 to by miało prawo chodzić? Dodam zdjęcie poglądowe o jakie elementy mi chodź . Prosił bym o pomoc

       

    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg. 
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawić kąt wtrysku. No i tutaj zaczynają się schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demontażem kreciłem jeszcze kołem zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupełnie w innym miejscu A dokładniej 1/3 obrotu koła zamachowego dalej.Dodam że ciągnik chodził dobrze przed regeneracją pompy jak i ustawieniu kątu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drgało w innym miejscu. Może ktoś miał podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź!
    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj