damian7789

Co sądzicie o przyczepach firmy F.P.U Marpol Marcin Kubik ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FROG1979    11

Kolego. Jestem z okolicy gdzie mieści się producent. Przed żniwami chyba do niego podjadę po 1 osiówkę. Z tego co mi wiadomo to były pracownik jednego z większych zakładów rzemieślniczych w Miechowie. Konstrukcja w miarę nowoczesna i atrakcyjna cena, ale nie wiadomo jeszcze jak z materiałami użytymi do produkcji i jakością spawów. Podjadę niech pokaże nie pomalowaną. Rozmawiałem z nim na targach w Kielcach jeszcze w tamtym roku (w tym go nie widziałem) i gość wydaje się ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian7789    0

Dzieki za odpowiedź kolego. Wiesz moze czy dobrze sie sprzedają te przyczepy na waszym lokalnym rynku ? Słyszałeś jakieś opinie od użtykowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Gość, który śpiewa disco polo ma komuś przyczepe robić?🤣 Chyba słabe to połączenie branż🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Używki ciężko kupić w tej cenie...

Poluje właśnie na tandem 8-10t i straszna lipa ciężko coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45

I co tam Panowie? Jak z tymi przyczepami? Również zamierzam taką kupić ale czyjeś opinie by się przydały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manieks120    236

Odgrzewam temat, kupiłem tandemkę burtową z marpolu i jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, że w tym budżecie są jakieś niedociągnięcia jak nieestetyczny spaw, zaciek farby na ramie czy gdzieś jakieś odpryski po spawaniu ale ogólnie wszystko na plus ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45
1 godzinę temu, manieks120 napisał:

Odgrzewam temat, kupiłem tandemkę burtową z marpolu i jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, że w tym budżecie są jakieś niedociągnięcia jak nieestetyczny spaw, zaciek farby na ramie czy gdzieś jakieś odpryski po spawaniu ale ogólnie wszystko na plus ;) 

Takie niedociągnięcia to żadne niedociągnięcia 🙂 a jaka cena jeśli można wiedzieć? 

Edytowano przez Bialy8011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manieks120    236

Nie chce rzucać konkretnymi kwotami, bo po kilku podwyżkach stali i tak są dawno nie aktualne. Ale za tą przyczepę której wrzuciłem zdjęcie mogłem kupić jednoosiowego pronara 5t T671 w podstawie albo jakbyś dobrze targował to może z plandeką, także totalnie inny kaliber przyczepy.

Edytowano przez manieks120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pacio
      Witam,
      Jestem zainteresowany tą przyczepą. Zauważyłem ze nie ma obrotnicy , dyszel idzie bezpośrednio do osi.
      Czy to jest jakaś wada , jak to się ma w praktyce ?
      Link do ogłoszenia:
      https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-ruska-wywrotka-CID757-IDybBtt.html#29c7c012de;promoted
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj