Polecane posty

ukaszMeyka    0

uciekł mi olej  i teraz nie podnosi podnośnik co zrobi, próbowałem różnie odpowietrzać co zrobić ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Poruszaj dzwignią na podnoszenie dociskanie jak nie ruszy to zerknij to zaworu w rozdzielaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hari123
      Witam mam 16lat i jestem nowy i potrzebuje waszej pomocy, Mój Tato zmarł nie dawno i zostawił nam ok 3,5 ha pola gospodarkę i Traktor Władimirec, jako że jest nas dzieci 6 i mama, muszę sie nauszyć jeździć tym ciąnikiem, w małym stopniu znam się w naprawach bo się tym interesuje,
      Włademirec za czasów kiedy mój tato żył został przerobiony tzn zmieniony silnik orginalnego na żukowski 72km + lpg, wszystko łądnie jeździło w rękach mojego taty, lecz ten ciągnik przerzył tyle w swoim życiu żę szok, dodam że skrzynia jest z dwoma dziwgniami przód i tył + zwykłe biegi, skrzynia została przerobiona z zwykłej na dwie wajchy
       
       
      Mianowicie mam kilka pytać:
      1.dlaczego tam gdzie jest podnośnik jest tylko jedna wajcha( pąpa tył), a o ile pamiętam były dwie, do czgo była druga ?
      2. wiem żę pompa słabo trzyma, tato mówił że to już jakieś kulki w weżu nie blokują dobrze, ile takie nowe wężę kosztują ?
      3. czy to jest poprawny schemat do tej skrzyni :
      szosowe------------polowe
      polowe:
       
      3-----------żółw
       
      5-----------1
       
      szosowe:
       
      4-----------żółw
       
      6-----------2
       
       
      4. jak naprawić chamulce wiem że działały ale zawsze po jakimś czasie przestawały i tato coś znowu musiał robić ?
      5. na jakim biegu się bronuje, ora, prasuje itp ? dodam że ten silnik ma 2x większe obroty niż zwykły, i moc ma na pewno wystarczającą bo z tym silnikiem nie spotkałem się jeszcze żeby brakowało mocy,
      6. Skrzynia: po prostu trageria, wbić bieg to skalanie Boskie, wejście na luz (bieg jałowy) tak samo udręka, co moze tym być spowodowane ?
       
      Z góry dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi,
      Przepraszam za rozpisanie się i prosił bym aby nie uwarzano mnie za gówniarza który nic nie umie, poniewarz głópi nie jestem znam się na silnikach i elektryce...
      KIlka zdjęć:












×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj