mccormickc90max

Ustawienie zegarka w DF 6150

Polecane posty

Cześć.

Pytanie moje może wydawać się bardzo banalne ale ja mam z tym problem :wacko: Mianowicie, jak ustawić zegarek w Deutz-Fahr 6150 z 2014r , bo to co jest napisane w instrukcji nijak ma się do rzeczywistości i zwyczajnie nie skutkuje, może ktoś miał podobny problem i go rozgryzł ? Dodam że jest to podstawowa wersja Ciągnika ( Nie TTV, Profi czy tam C Shift). Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolezke :D Rozmawialem kiedys z Toba na fb  na temat Deutza wlasnie . A jezeli chodzi o zegarek to chyba czarna magia bo temat byl poruszany ;) takze lepiej miec zegarek na reku badz w telefonie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromayster    0

Witam. Procedura ustawienia przyzparza wiele trudu ale po kilku razach można robić to bez problemu.Postaram się przedstawic tą procedurę. Zaciągamy hamulec ręczny ,włączamy zapłon ,spuszczamy ręczny i odrazu ruszamy do siebie i od siebie manetką od kierunkowzkazów (można ją lekko przytrzymać do siebie) Powinno przejsc w tryb ustawienia ,najpierw system 12 lub 24 godzinny. Ustawienia zmieniamy ruszajac manetką góra ,dół. Po ustawieniu czasu wystarczy wyłączyć zaplon i czas zostanie zapisany. Należy pamiętać by nie bylo kontrolki  rezerwy paliwa zalączonej na infocenterze ani innej kontrolki dotyczącej np: niskiego poziomu w zbiorniczku hamulcowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psyhospider    0

Troszkę naprostuję. Po pierwsze nie może być rezerwy w baku. Po drugie ręczny spuszczony, nie musimy go podnosić i spuszczać. Przekręcamy zapłon i gdy gasną diody na wyświetlaczu mrugamy dwa razy długimy światłami. Czynność zazwyczaj na początku musimy powtórzyć kilka, kilkanaście razy. Po pewnym czasie można dojść do wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKO-ENERGIA    9

Z początku też miałem z tym gigantyczne problemy, chyba jedyne z tym ciągnikiem, a mam już 220 mgh na budziku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj