Pan_Zagadka

Krone kr 120 o co chodzi ??

Polecane posty

Pan_Zagadka    3

Witam mam do was drobne pytanie. Mianowicei czym się równią prasy krone 130 (zielona) i krone 125 (czerwona) po za podbierakiem i owijaniem siatką od tej  

 

 

  .

 

Bo jak zobaczyłem ten film to szczerze mówiąc bardzo wpadła mi w oko a i cena od wymienionych wyżej jest o pare dobrych tysięcy niższa. I dlatego was proszę o wytłumaczenie mi tego fenomenu czy to poprostu jakaś starsza generacja czy co?

Edytowano przez Pan_Zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

KR 120 ma owijanie na jeden sznurek i sprzęgło kłowe które rozłącza napęd łańcuchów w tylnej klapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

 Tam jest słabe wyposażenie i robota wolnawo idzie a może łancuchy są w stanie agonii-czyli śmierci :huh: I jak mowisz to jest stara generacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Zagadka    3

Ale ja i tak wszystkiego będę robił jakieś 60 słomy 40 siana i 30 kiszonki ( i to tak przy dobrych wiatrach więc niepotrzebuje zabujczego wyposażenia)


A waszym zdaniem warto kosztować się na 12 tyś max za taką prase ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Zagadka    3

Jak już wspomniałem wcześniej do 12 tys znajde coś porządnego i czy wogle warto patrzeć w tą strone czy też może na jakąś inną prase np hesston 5640 lub Rivierre Casalis Rc 115 one też współpracowały by z c360

 

Edytowano przez Pan_Zagadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do Krone Combi Pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293. Oferujemy również naprawę tych sterowników i komputerów pokładowych jeśli ktoś ma problem z tymi sterownikami zapraszamy do kontaktu.



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj