Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Napisz trochę więcej co chciałbyś wiedzieć... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masablacha    0

jak ktos uzywa tego ciagnika to sie niech wypowie jak sie sprawdza, ile pali czy czy sie psuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masablacha    0

ile mozna zaplacic za ten model z 2002 r, skrzynia 12x12, 90km, elektroniczny rewers, dobry jest to ciagnik?? Prosze o wszelkie uwagii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!!!!! :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
jak ktos uzywa tego ciagnika to sie niech wypowie jak sie sprawdza, ile pali czy czy sie psuje??

Ja używam 4255 ale to prawie to samo, rocznik 2003, 95KM, skrzynia 24/24, sprawdza sie dobrze jak na moje wymagania, pali ile wlejesz (11 l/godz. w zimowej orce), narazie sie nie psuje.

 

Mój cytat z innnego tematu

MF 4255

+zwrotność

+doskonałe wyważenie

+niskie zużycie paliwa

+dobra ergonomia (obsługa rewersu, skrzyni, sprzęgła)

+rewers z regulacją czułości przełączania

+power shift reaguje bez żadnego opóźnienia

+dobrze zestopniowana skrzynia

+dobra widoczność

+instalacja pneumatyczna

-dość głośno w środku

-wydech na środku maski

-wlot powietrza do silnika mógłby być wyprowadzony wyżej

-prędkość max 38km/h z butem w podłodze

-dwa biegi power shift, mogły by być trzy

-brak oddzielnego zbiornika oleju hydraulicznego, to chyba największy minus

W 4355 odpada głośność (jest lepiej wyciszony) i tłumik (jest przy słupku kabiny). Może nie mieć pneumatyki, no i skrzynia jest bez power shifta. W tym linku masz troche danych technicznych http://www.konedata.net/Traktorit/MF4355.htm . Ile krzyczą za taki ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masablacha    0

cena za tego mf jest 95tys zlotych i nie wiem czy to nie jest zbyt wygorowana cena?? ma zrobione cos okolo 1800moto godzin. aaaaaa i czy obsadzenie na nim tura bedzie dobrym rozwiazaniem?? czy on bedzie w nim funkcjonalny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Myśle że cena jest OK jak na ten rocznik, zależy w jakim stanie jest ciągnik. Ma obciążniki, zaczepy, itp.? W jakim stanie są opony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masablacha    0

obciaznikow nie ma ale zaczepy sa, stan techniczy wyglada na bardzo dobry, nie widac na nim zadbych wyciekow, ciagnik nie wymyty i nie wypucowany, opony maja dobry bieznik, ciagnik wyglada jak nowy. a co do opon to sa orginalne i nie sa zbyt zurzyte wiec ten przebieg wydaje sie tez realny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masablacha    0

widzialem te na allegro ale to zaden z tych, jak narazie to go nie wystawili bo on dopiero wczoraj przyszedl do kraju, penie na daniach sie ukaze i tam, dzis go ogladalem bo przypadkiem pojechalem do tego dealera ktory mial wczesniej deutz - fahra z turem i chcialem sie jeszcze raz przyjzec temu deutz fahrowi ale zamiast niego spotkalem takiego mf - a i nad nim sie zastanawiam. tylko wlasnie nie wiem czy to nie wynalazek i czy nie wladuje sie pieniedzy w bloto, chce jakby co to umiescic na nim tura i tez nie wiem czy ten ciagnik sie sprawdzi w turze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Myśle że sie sprawdzi, jest zwrotny, stabilny i ma eh-rewers, przydał by sie jeszcze dach ze szklanym lukiem w przedniej części, choć i tak widoczność jest bardzo dobra. Jeśli masz zamiar pracować nim w jakichś budynkach to sprawdź czy nie będzie za wysoki. Ja na swojego nie narzekam i z pewnością nie zamieniłbym go na nowego Deutz Fahra (mam na myśli Agrofarm 100)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masablacha    0

wlasnie slyszalem ze nowe deutz fahry to lipa, wcale nie sa takie dobre jakby sie wydawalo, czytam rozne fora i ludzie roznie sie wypowiadaja na temat mf-ow, mi sie wydaje ze to dobre ciagniki i wlasnie dlatego akurat za ta marka sie rozgladam, dzis sie trafil taki model do obejrzenia wiec sie akurat o nigo pytam bo nikt w okolicy nie ma tej serii wiec nie ma sie kogo poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Nie mówie że nowe DF'y są złe bo tego tak naprawde nie wiem ale obejżałem dokładnie wspomniany wyżej model i stwierdziłem że zdecydowanie wole mojego MF'a B)

 

Na forum chyba nikt nie ma serii 43xx ale jest kilku użytkowników 42xx i opinie są raczej dobre B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masablacha    0

no wlasnie na temat serii 43** nik sie nie wlaczyl do dyskusji, ale mi sie wydaje ze moze to byc calkiem dobra inwestycja ale czy sie skusze to jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj