patrykfor

STANIMPEX czy BURY

Polecane posty

patrykfor    5

Witam ,jestem zainteresowany kupnem opryskiwacza ale mam dylemat pomiędzy BURYM a STANIMPEX którego byście polecali wyposażenie bardzo podobne i różnica cenowa 10 tys bury droższy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcio15    1594

Według mnie pomimo iż nie posiadam żadnego z tych opryskiwaczy lepszą inwestycją bd Bury z tego co się orientuję to Firma bury jest dość znaną firmą i działa na rynku przez długi czas więc jakieś doświadczenie zapewne mają i słyszałem wiele pozytywnych opini na temat ich maszyn ,a stanimpex nie jest zbyt znany i nie słyszałem o nich za wiele,  więc bardziej polecał bym ci opryskiwacz bury, ale to jest tylko moje zdanie i niech wypowiedzą się posiadacze tych maszyn :) mam nadzieję że w pewnym stopniu pomogłem :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalka    7

Ja polecam Stanimpex pierwszy ojciec kupił w 2002-2003 roku chodzi do teraz działa bez większych awarii, został do pryskania buraków, drugi większy będzie robił 3 sezon jestem zadowolony. W okolicy jest sporo użytkowników, opryskiwacze mają dobrą opinie.

O Bury się nie wypowiem nie znam użytkownika, także nie mam opinii z pierwszej ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    181

 Zastanawiałem się nad używanym pilmetem i krukowiakiem, albo nowym burym, stanimpexem i tadlenem. Biardzkiego, agrofarta i inne tego typu odrzuciłem juz na samym początku poszukiwań. Wiosną 2011 kupiłem Bury Pelikan 2000l 18m rozkładany ręcznie. Jestem z niego zadowolony, polecam ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykfor    5

Mój BURY ma mieć pojemnosc 2300l, szerokość belki 21m ,pełna hydraulika ,komputer muller + GPS , a STANIMPEX ma mieć komputer arag 400 S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianop    3

Witam ,jestem zainteresowany kupnem opryskiwacza ale mam dylemat pomiędzy Bradzkim a STANIMPEX którego byście polecali wyposażenie takie same a Bradzki 9 tys taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek1111    3
Dnia 22.11.2014 o 11:06, Kalka napisał:

Ja polecam Stanimpex pierwszy ojciec kupił w 2002-2003 roku chodzi do teraz działa bez większych awarii, został do pryskania buraków, drugi większy będzie robił 3 sezon jestem zadowolony. W okolicy jest sporo użytkowników, opryskiwacze mają dobrą opinie.

O Bury się nie wypowiem nie znam użytkownika, także nie mam opinii z pierwszej ręki :)

Zgadzam się z tym w 100 % Stanimpex to dobre opryskiwacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo35    0

janek1111jestes górnikiem że takie stare tematy odkopujesz? w nagrodę złota łopatę powinni przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez zielas
      Witam,
      Proszę użytkowników opryskiwaczy RAU z komputerami quantotron o opinie na temat ich precyzji.
    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
    • Przez gregorz
      Witam potrzebuje  pomocy sterownik bravo 300s  podczas składania belki opryskiwacza załącza  się podnoszenie belki co może być przyczyną? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj