freetaxi

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Polecane posty

freetaxi    947

Od 17 listopada 2014 roku istnieje możliwość pozyskania nisko oprocentowanej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzenie dodatkowego miejsca pracy dla firm już działających. Pożyczka udzielana jest na okres do 7 lat z możliwością karencji w spłacie do roku. 

 

Maksymalna kwota pożyczki to ponad 75 000 PLN dla otwieranych firm. Na utworzenie miejsca pracy przewidziane jest ponad 22 000 PLN.

 

O pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą się ubiegać:

- bezrobotni zarejestrowani w UP

- studenci ostatniego roku studiów wyższych

- absolwenci szkół i uczelni wyższych do 4 lat od ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego.

 

Pożyczki są bardzo nisko oprocentowane - na poziomie 1/4 stopy redyskonta weksli.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o pytania w tym temacie.

Edytowano przez freetaxi

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnson    4

Jeśli jestem "4 lata od uzyskania tytułu zawodowego" ale posiadam gospodarstwo rolne kilka lat to czy można się starać o taki kredyt?

Kto konkretnie udziela takiego kredytu? (bank na poręczenie urzędu pracy?)

RRSO przy najniższej wpłacie własnej i maksymalnym okresie kredytowania?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

Od 17 listopada 2014 roku istnieje możliwość pozyskania nisko oprocentowanej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzenie dodatkowego miejsca pracy dla firm już działających. Pożyczka udzielana jest na okres do 7 lat z możliwością karencji w spłacie do roku. 

 

Maksymalna kwota pożyczki to ponad 75 000 PLN dla otwieranych firm. Na utworzenie miejsca pracy przewidziane jest ponad 22 000 PLN.

 

O pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą się ubiegać:

- bezrobotni zarejestrowani w UP

- studenci ostatniego roku studiów wyższych

- absolwenci szkół i uczelni wyższych do 4 lat od ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego.

 

Pożyczki są bardzo nisko oprocentowane - na poziomie 1/4 stopy redyskonta weksli.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o pytania w tym temacie.

 

nadal to aktualne? moglbys podac szczegoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadare33    0

Słuchajcie, taką pożyczkę można chyba uzyskać także poza bankiem? Z tego co widze to bardzo korzystna pożyczka dla firm na start jest dostępna na przykład w AASA, Może warto byłoby sie nią zainteresować, w końcu pożyczyć można aż do 10.000 na 36 miesięcy

Edytowano przez sadare33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez davinci
      mam zamiar kupić zgrabiarkę fella szerokość 3.20 metra rok 1994 ale nie wiem czy przekładnia wytrzyma obciążenie sianokiszonki bo te maszyny chyba raczej były tworzone do siana. Proszę o wsze opinie i doświadczenia.
    • Przez anticius
      Witam.
      Na początku może dopowiem,że nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić więc dałem go w tym dziale.
       
      Przechodząc do sedna sprawy;
      Interesuje mnie czy są na tym forum osoby posiadające wielkoobszarowe gospodarstwa oraz wynajmujące na czas żniw kombajn zbożowy?.
      Jeśli tak to może przedstawię moja propozycję.
      Zamierzam kupić nowy kombajn zbożowy i w związku z tym szukam potencjalnych klientów. Interesowałoby mnie podpisanie z firmą/prywatnym gospodarstwem umowy na okres ok. 5lat. Rocznie chciałbym w takim gospodarstwie wykosić minimum 200ha rzepaków, zbóż. Cena usługi oraz inne szczegóły pozostają do uzgodnienia na płaszczyźnie prywatnej. Szukam głownie kontrahentów w woj. łódzkim oraz ościennych ale również jestem skłonny rozważyć oferty osób z innych województw.
      Na razie chciałbym się dowiedzieć czy usługa taka spotkałaby się z optymistycznym przyjęciem oraz czy są wogóle osoby zainteresowane koszeniem dużych powierzchni w czasie żniw.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Mat
      Witam.
       
      Przedstawię moje pytanie z jakim się borykam.
       
       
      Wybieram się do pracy i idę na rozmowę lecz umowa będzie o pracę.
       
      A dostałem dzisiaj drugą ofertę, tyle że musiał bym założyć własną działalność gospodarczą. A pytanie moje brzmi. Jeżeli w przyszłości bede chciał się starać o młodego rolnika (2,3,4 lata) to będę mógł złożyć wniosek prowadząc prywatną działalność gospodarczą?
      Obecnie nie mam żadnej ziemi na siebie. Ale składając wniosek nie bedzie problemu z jej przepisaniem. Chodzi mi jedynie o tę zależność czy prowadząc działalność gospodarczą bede mógł bez problemu starać sie o młodego rolnika czy też trzeba będzie rozwiązać ją?
      Bo również myślałem nad wnioskiem o dofinansowanie z urzędu pracy iż w chwili obecnej jestem bezrobotnym. Lecz korzystając z pomocy urzędu nie bedę mógł potem z młodego rolnika.
       
       
      Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj