Polecane posty

Masterek24    0

Witam

Mam taki mały problem. Ciągnik na zimno pali elegancko. Jak popracuje nim w polu  ( temp wody w normie ) i go zgasze to nie chce czasami odpalić tzn nie kręci. tylko tak "tyka" i za którymś razem łapie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Włącznik elektromagnetyczny na rozruszniku nie łączy styków lub są one na tyle przypalone że nawet połączone zworą nie płynie nimi prąd.

A więc wymiana. Nie pamiętam czy był on rozbieralny, bo jeśli tak to jest dla niego jeszcze szansa.

Oczywiście może być także spadek napięcia na przewodzie załączającym włącznik elektromagnetyczny i także będą problemy z uruchomieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slajders25    22

Mam ten sam problem tyle że u mnie nie łapie jak jest zimny. Ale dwa trzy razy przekręcę kluczykiem i załapie. Podejrzewałem właśnie że to problem jest z tym włącznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak będzie słaby styk na włączniku elektromagnetycznym/kablach/połączeniach/masie to mocniejszy akumulator pomoże tylko na chwile albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29

Ja mam tak samo od 3 lat. Przyzwyczaiłem się i tyle. W 6140 tak się dzieje. Kiedyś kolega który nie wiedział o co chodzi ukręcił mi kluczyk w stacyjce. W 6180 mam za to taką sytuację , że po odpaleniu czasami nie działa rewers. Nie wskakuje ani do przodu ani do tyłu tylko miga i pika. Ale jak zgaszę i dopalę ponownie to jest ok. Wie ktoś czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj