farmer_89

new holland t4 75 czy new td5 75

Polecane posty

farmer_89    20

Witam, pomóżcie mi wybrać pomiędzy tymi dwoma modelami czym one się roznia? czy maja elektronikę i jakie wyposazenie spalanie bo td5 wiem ze będzie trochę tanszy i czy drogi jest serwis do nh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajakk    17

Moim zdaniem lepiej bierz t4 bo td to wszystko mechaniczne.Serwis raczej umiarkowany bedzie a nie myslałes o czyms na długie lata np o jelonku serii m lub g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

to nh nie będzie na długie lata??? mi wlasnie chodzi o prosty ciągnik w pełni mechaniczny w gre wchodzi jeszcze zetor proxima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfanatic    1

New Holland = niskie spalanie, to bardzo ważne w takich ciągnikach (bo John Deere będzie napewno dużo bardziej paliwożerny).

Czy T4 czy TD5 palić będzie mało, różnica chyba głównie taka, że T4 jest ładniej wykonany, bardzo ergonomiczny w kabnie wszystko jest pod ręką idealnie, a w TD5 jest prosta mechaniczna konstrukcja choć teraz kabine też ma ciekawą i każdy go naprawi za pare lat, także to już ciężki wybór, ale oba napewno mało palą.

Co byś nie kupił - zwracaj uwagę na opinie o serwisie (wielu tylko sprzedaje a potem szukaj wiatru w polu).

Edytowano przez nhfanatic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

T4.75 w ładowaczu czołowym spala ok 7l/h, użytkownik jest trochę zawiedziony spalaniem, handlowcy zapewniali że to będzie oszczędny ciągnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfanatic    1

Mój kolega ma T4.75 powerstara i twierdzi, że pali mniej jak c360 i z 5 ciągników najbardziej chwali wlasnie t4 a ma zetora, jd, nh i 2 stare ursusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

wybrałbym t4 ale jako glowny ciągnik bylby lepszy zetor bo cięższy lub td5 85 a propo wiecie jaka cena td5 85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

wiecie może do kiedy będzie produkowany new holland t4 power star z zwykłym silnikiem i bez filtra cząstek stałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj