siwy93

Ceny kombajnów claas i new holland

Polecane posty

siwy93    2

Witam interesuję mnie cena kombajnu Claas Avero 160 i 240 , oraz New Holland tc5060 i czy jest jakiś mniejszy model ?

Heder 4,30m lub 3,90m

Edytowano przez siwy93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabat500    0

Niema sensu teraz sie spieszyc z kupnem maszyn koncerny sprzedaly owiele mniej maszyn w tym roku . Z konczem roku lub na poczatku 2015 ceny maszyn beda musialy isc w dół. Jak nie nadal popyt bedziespadal dotego doszlo embargo z rosji na czym wielu rolnikow ucierpiala i napewno odlasza kupno nowych maszyn na pozniej. Zwlaszcza ze tak duza sprzedaz koncerny zawdzieczaja tylko i wylacznie dotacja z unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bmash_pl    1

Może określ też budżet jaki posiadasz na ten cel i łatwiej będzie pomóc,doradzić. Poza tym z powyższych modeli i firm również zdecydowałbym się na trwałą jakość Classa,jak do tej pory się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj