Polecane posty

grego    385

Witam, udało mi się dostać stary dystrybutor do paliwa Adaprim 1031 (jeszcze Czechosłowacki bez elektroniki) ale coś jest tam kombinowane z kablami widać, że był inaczej podłączony niż na schemacie, a i to zostało wyrwane. Przewody w tej puszce moge podłączyć według schematu ale co dalej jak go zasilić? Według schematu jedno wejście jest na siłę i idzie na silnik i są jakieś dwa wejście tak jakby na 230V nie wiem dlaczego tak jest, aktualnie jedno jest zaślepione i było to jakoś na krótko podłączone. Zastanawia mnie jak dystrybutor ma odłączyć/załączyć silnik skoro zasilanie jest bezpośrednio z zewnątrz? Może ma być jeszcze jakiś dodatkowy zewnętrzny przekaźnik? Ma ktoś coś podobnego lub wie o co w tym chodzi?

 

 

5be8543f3a486eb2m.jpg

bff8181b7cf3d925m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmyra    1

Witam panowie, czy udało się wam podłączyć te dystrybutory jak Pan Bóg przekazał?

Edytowano przez szmyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rayanpl87    0

Witam, jeśli nadal potrzebujecie pomocy z podlaczeniem tego dystrybutora to mogę wam pomóc. Klient miał taki sam, i go rozpracowalem . W zalaczniku wyslalem schemat podłączenia dystrybutora, zalecam jezcze włączenie w obwód 3-fazowy (przed stycznik) wyzwalacza przeciazeniowego (termicznego).

post-217891-0-38814700-1500808243_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin91
      Witam. Mam mały problemik z czujnikiem na skrzyni biegów. Otóż czujnik, który powinien blokować odpalenie ciągnika na biegu trochę szwankuje, ponieważ nie mogę odpalić ciągnika kiedy jest dźwignia na luzie, a mogę odpalić dopiero wtedy gdy dźwignię przesunę delikatnie w pozycję 1 biegu. Czy ten czujnik się jakoś przesuwa czy co z nim jest nie tak? Pytałem kolegów z zaprzyjaźnionego działu Ursusów, bo tam taki temat istnieje, ale niestety nikt mi nie umie/umiał pomóc, nikt w tej sprawie się nie odezwał.
    • Przez asharot
      Jak w temacie,walczę z tym już dwa dni i lipa
      Potrzebuje podłączyć do TV widocznego na zdjęciu,kabel też mam.
      Dekoder jest dobry,bo w dużym TV działa bez problemu,a ten mały nic nie łapie żadnego sygnału z dekodera.
       

       

       

    • Przez traktor102
      Tak jak w temacie. Jak podłączyć zegar temperatury wody MTZ do C-360. Proszę o szybką odpowiedź.
    • Przez daro170225
      Witam, jak podłączyć sterownik prasy JD do zasilania? (gdy nie mam wtyczki w ciągniku) są 3 przewody, gruby czerwony przewód i gruby czarny przewód, trzeci przewód jest czerwony cienki i ma dwa zespolone przewody. Gdzie jest + a gdzie - ?
    • Przez IEA
      Witam posiadam ciągnik international z dwusekcyjnym turem faucheux na pompie boscha i chce kupic chwytak do bel i moje pytanie jak go podłączyc do pompy ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj