zdzislawk

Jak z czesciami do prasy krone

Polecane posty

zdzislawk    1

czesc mam pytanie jak jest z czesciami do prasy belującej krone 125 w polsce (czy są one dostepne w wiekszości sklepów rolniczych ?????? prosze o w miare szybkie odpowiedzi bo mam zamiar taką kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turas20    8

Tak idzie kupić w Polsce np.Grene,Agromix. Ja ostatnio kupowałem części w Niemczech gdyż taniej niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

Krone to dobra firma pras tylko części będą droższe niż do polskiej prasy, bo jak kupisz wyrobioną prasę i trzeba będzie wymienić łańcuchw komorze prasy to koszt ponad 3 tys za orginał REX-a, zębatki po 600zł orginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ja taką presę posiadam, Agromix ,Grene w tym sklepach nie ma problemu <przynajmniej w Moim rejonie> :P

Ale w mniejszych sklepach rolniczych też nie ma wiekszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

tez polecam kupic z szerokim, pracowalem na krone 125 na standardowym kiedys , teraz kupilemna szerokim sobie i jest roznica, co do czesci to sie nie wypowiem , lozyska na pewno sa metryczne i dostepne w wiekszosci sklepow, ja jeszcze nic do swojej nie kupowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem krone kr125 na standardowym podbieraku i sznurku zasowalem nia 4sezony robiac na sezon ok 1400 balotow a nowa nie byla koszty eksploatacji przez te 4lata ok tysiaca zl teraz kupilem kr130s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapcio93    0

z Częściami do prasy nie ma problemu,
części można zamówić nawet przez sklepik internetowy dilera krone sklep.agro-eko.com.pl
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal1994    1

ja mam krone kr 125 z 1994 roku i nic jeszcze przy niej nie robiłem  , sprzęt nie do zajechania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kuba284
      Jakie są różnice między krone kw 6.70/6 a 6.72/6?
      W jakich latach produkowano kw 6.70/6
      Jak jest z częściami do kw 6.70/6
      Opinie...
       
    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez cantstop
      Chciałbym kupić przyczepe: Krone HSD 5001.Jakie opinie on niej macie,na co zwracac uwage przy kupnie oraz przydałyby mi sie jakieś ogolne wskazowki bo jestem kompletnie zielony w tej kwestii.

    • Gość
      Przez Gość
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
    • Przez Luki1988
      Panowie remontowałem podbierak w prasie, łożyska, rolki i część palcy. Czy to normalne że niektóre palce mimo ze są proste ocierają miejscami o blachy? Trochę mnie to irytuje. 
      Szczególnie brzeżne palce ocierają..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj