Tomaszek09

Jakiej marki ciagnik polecicie do mocy 200 km??

Polecane posty

Tomaszek09    0

a np Valtra czy ktoś podzielił by sie jakaś informacja jak one sie sprawuja i czy nie sa awaryjne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek09    0

Raczej coś z nowych tylko interesuje mnie moc ok 200 km prosze o jakieś podpowiedzi??, i z góry dziekuje i pozdrawiam :)

 

jeżeli by było godne polecenia to moze być używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly3    0

Jestem użytkownikiem Valtry t131 po ''małej''zmianie mocy.Dwa lata,ponad 1200mtg,sprawuje się dobrze.Bardzo dobry uciąg,komfort jazdy z miękką budą i osią zadowalający.Najważniejsze- zużycie paliwa na bardzo dobrym poziomie,to co pokazuje komp-3m aktywny z siewnikiem nabudowanym od 6,5 do 8,5l/ha w zależności od warunków,zaoranie 1ha od 11l nawet do 18max20l na ciężkiej ziemi(wiem,wielu powie,że mają ciężkie ziemie,ale...trzeba zobaczyć co to znaczy ciężko),także nie jest źle.Co do awarii,na gwarancji wymiana zbiornika paliwa,czujnika temperatury skrzyni biegów,sworzni sensorycznych i tyle narazie.200kM nie ma,ale masz jakiś obraz marki i serii T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek09    0

tak własnie interesuje mnie seria T203 z Valtry lub T 213.

to z tego co piszesz to chyba nie jest złą marka ?? i przede wszystkim składany w jednej fabryce

a jak byś miał kupić sobie jakiś ciagnik to co byś wybrał też Valtre czy jakąś inna marke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janosik82    0

kolego weź sobie T213, byłem na wycieczce Valtry i chłopaki mieli właśnie T213 i chodzi u niektórych w 6 skibowym pługu. ja mam T191 ciągnik bardzo mocny i naprawde mało pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

bierz valtre ale w versu ja mam dwie ( n121 i t171) i jak bym miał kupić ciągnik to będzie valtra


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly3    0

Jarecki21,wskazania komputera zgadzają się z dystrybutorem(średnie tak jak pisałem),więc nie ma sensu dyskutować na ten temat.Dlatego zamówiłem kolejną valtrę,N 103.4,ma być w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly3    0

Masz jakieś ograniczenia finansowe?Tanio kupisz case lub nh-w zasadzie podobne konstrukcje.Fajny jest mf,ale jak się orientowałem był dość drogi.Masz jeszcze jaśka,ale całe to ustrojstwo do oczyszczania spalin...jak zaczną produkować silniki z scr to,moim skromnym zdaniem,można brać tę opcje pod uwage,zostaje jeszcze np.valtra, fend,claas.Wszystko zależy co komu się podoba,jak blisko serwis,czy mechanicy są kumaci czy tylko olej potrafią wymienić.Decyzja o zakupie nie jest prosta.Popytaj w okolicy kto z czym miał jakieś przygody,po ile godzin nakręcone itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszek15    0

Osobiście posiadam 3 nowe MF'y, lecz o mocy 75,80 i 100km i jestem z nich zadowolony. Wiadomo to nie jest moc jaka cię iteresuję, ale myślę że inne serie nie bd odbiegać. Osatnio MF można powiedzieć, że odżył. Z tym odżyciem niestety skoczyła trochę cena ale aktualnie posiadają super wyposażenie.

Jeżeli nie masz ograniczenia budżetu to polecam Fendta. Można powiedzieć, że nie ma równych bo John Deere już trochę pod*pada.

Jeżeli masz jakieś pytania to pisz śmiało nawet na PW, chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek09    0

a jak tam z serwisem u Korbanka ??

 

bo jak by coś było ciekawego z używanch to tak w cenie do 250 000 netto :)

jeżeli godne polecenia to prosze o inf lub link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj