usiek93

Informacje o nowej serii DF 5G

Polecane posty

usiek93    0

Nie właśnie słyszałem że ma wchodzić tą seria 5 G i ma być tańsza od tego 5 c. Jestem ciekaw czym się różnią te serie 5c i 5G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiek93    0

Ja podpisałem umowę na agrofarma 410 g gs ale nie wiadomo do końca czy on będzie i mi pow diler ze wchodzi Nowa seria 5G i może się uda wyrwać go w tej samej cenie co agrofarma za to że nie dostaliśmy tej 410. W ogóle to miałem wziąć 5090c Ale miał tylko mechaniczny rewers a do tura mi to nie pasowało a w tych serii G ma być już elektro hydrauliczny wygladowo podobniesz ma być jak 5c tylko w kabinie trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz5862    207

Tak na pierwszy rzut oka tak samo wygląda, ale wystarczy się przypatrzyć na przód maski nie ma przednich LED'ów :) A 5 C ma. Mam sprawdzone źródła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

W koncernie SDF wszystko wywrócili do góry nagami jak nic to nic a teraz wszystkie pozmieniali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

moim zdaniem jest teraz zbyt nieczytelnie - gama 5 obejmuje od groma modeli... a mogli to rozwinąc do seri 4,3 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip3512    35

dane techniczne do modeli 5G i 5 link http://www.agrofoto.pl/index.php/premiery-2010/1855-deutz-fahr-uzupenia-seri-5-modelami-serii-5g-oraz-5d

a dokładny do 5G jest na głównej stronie deutz fahr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiek93    0

Mam ten ciagniczek juz u siebie jak narazie jestem zachwycony :-)fajne wyposażenie bardzo zwrotny super widoczność z kabiny i sporo miejsca w srodku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalpn    0

do usiek93 jaka masz moc tego deutza ? ile dales? i ktory masz rewers? jak sie sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiek93    0

5090.4g moc 88 km rewers elektro-hydrauliczny ja dostałem cenę jak za agrofarma 410 czyli ok 154000 . Co do sprawowania się ciągnika to bez zarzutu jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawaj123    0

Witam. Czy słyszeliście coś o problemach w skrzyni biegów w tym ciągniki ? Interesuje mnie model 5090 g ale dochodzą mnie zle wieści i chciałbym się dowiedzieć czegoś wiecej. Silnik w nim jest również dla mnie wielką niewiadomą- taka budżetówka, jednak bardziej martwi mnie ta skrzynia z polbiegami i rewersem. Pozdrawiam i liczę na rzetelną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajek    20

Ja mam 5105.4 G, skrzynia 40x40 HI-LO z półbiegami. Nie wiem kolego skąd masz te wieści, u nas ciągnik pracuje od roku, biegi przełączają się płynnie, nie ma żadnych problemów, stuków, zgrzytów czy czego tam się spodziewasz. Silnik też w porządku. SDF większa pojemność w porównaniu do Deutz moim zdaniem na plus. Cała elektronika w obu jest BOSH. Po tym co do tej pory ciągnik zaprezentował to myślę że w naszym gospodarstwie będzie sobie spokojnie pracował przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
royal103    0

Kolego mam te wieści z zagranicznych stron internetowych i od jednego warsztatu w Polsce. Temat krąży we Francji dość silnie- jest nawet filmik jak usterka wygląda podczas jazdy. Jeden z Polskich youtube-rów także wstawił film z problemem jednak po wizycie serwisu filmik zniknął. Boję się że trafie akurat na taki egzemplarz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez maciekkowalski91
      Witam czy któryś z użytkowników wie jakie powinny być luzy na zaworach ssących i wydechowych w silniku Forda 2723e bez turbiny w kombajnie New holland. Niestety nie znalazłem żadnych informacji na temat tego silnik w internecie. Z góry dzięki za pomoc
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj