Farmer2222

Zootechnika UP Wrocław czy SGGW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Farmer2222    0

Witam, chciałbym studiowac zaocznie zootechnike na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu lub na SGGW w Warszawie, ale najpierw potrzebuje kilku informacji na temat tego kierunku i tych uczelni, najlepiej od samych studentów zootechniki/absolwentów. Na początku chciałbym sie zapytac czy na pierwszym stopniu mozna sie duzo dowiedziec nt. żywienia, głównie bydła mlecznego, czy dopiero na 2 stopniu wybierając konkretną specjalizacje, interesują mnie jeszcze ogólne informacje, jak jest cieżko? Którą uczelnie wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

Kolego studiuje na up zoot, na pierwszym stopniu dowiesz sie nawet duzo , tylko trzeba sie duzo uczyc, poczastkowo pierwsze 3 semsestry to same przedmioty zapychacze, chemia, biochemie ,human wf, basen itp itd, dopiero na 4 i w góre bedziesz sie uczył fachowej wiedzy która jest czytelnie i prosto przekazywana, aktualnie jestem na 3 roku juz , jesli czegos nie powiedzialem to pisz tu albi na priva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabaczek89    4

Na sggw na pierwszym stopniu masz wszystko bydlo pszczolki swinki. A co do secjalizacji to masz hodowla zwierzat i dzikie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotr102
      Witam jestem studentem zootechniki 3 rok szukam ciekawego miejsca do odbycia praktyk zawodowych najlepiej przy bydle ale jestem otwarty na inne propozycje. Chętnie wyruszył bym gdzieś w Polskę mam nadzieję że ktoś pomoże mi coś ciekawego odszukać a może ktoś zgodziłby się na odbycie praktyk u niego z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez lilkamio
      cześć, zastanawiam się czy iść na rolnictwo czy na zootechnikę. Studiował ktoś może te kierunki na UWM? czy jest ciężko? właśnie obawiam się zootechniki, bo nie wiem czy poradzę sobie z tą genetyka itd. co polecacie?
    • Przez Tomazi3p
      Witam wszystkich! Mam pytanie dotyczące tych trzech uczelni. Otóz mam zamiar wybrać się na studia do jednej z tych trzech szkół. W planach miałbym dokładnie kierunek - agronomia lub ochrona roślin. Chciałbym dokładnie się dowiedzieć jak dokładnie wyglada studiowanie w/w kierunków na poszczególnych uczelniach, bo na prospektach wszystko wygląda przepięknie ale jak jest w praktyce. Jakie macie odczucia co do uczelni/ wykładowców? Czy możecie polecić szczególnie którąś z uczelni? Na początku przystawałem przy UTP Bydgoszcz, bo najblizej i miałem styczność z profesorami tejże uczelni, ale lepiej spytac się osób mających to na co dzień. PZDR
       
      Prosiłbym o nie usuwanie tematu bo zależy mi na wypowiedziach studentów bo czas leci a rok akademicki powoli zbliza się.
    • Gość karol1994
      Przez Gość karol1994
      W tym roku zaczynam studia na tym kierunku i interesują mnie podręczniki. Czy na wykładach i na ćwiczeniach będą mówić jakie podręczniki mamy mieć? Gdzie je można dostać? (np. jakieś księgarnie blisko sggw) Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Jakubb
      Witam,
       
      jednak będę musiał zrobić remont silnika w C-360-3P. Widzę, że wybór wałów jest dosyć spory, dlatego chciałem się zapytać co polecacie? (wiem, że cena najdroższej, azotowanej Andorii nie bierze się z niczego, ale..). Ciągnik nie wykonuje ciężkich prac (do orki i uprawy mam mocniejszą maszynę).
       
      Jak sprawdzają się te wały z Indii? Czy jest duża różnica między wałem azotowanym i nieazotowanym?
       
      Gdzie są dobre sklepy w dolnośląskim?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj