Polecane posty

Lukas85    37

Koledzy, mam pytanie do uzyytkownikow ciagnikow z systemem EHR. Jestem w trakcie realizacji projektu implementacji takiego systemu do swojego NH TD 90. Wiem jak działa fabryczny EHR mam tylko pytanie odnosnie sterowania go przyciskami z blotnikow. Na panelu mam pokretlo od regulacji wysokosci podnosnika. Wyjasnijcie mi jak podjezdzam zaczepiac jakas maszyne i pokretlo od regulacji polozenia podnosnika jest w jakims polozeniu. Dojezdzam do maszyny wysiadam i przyciskam przyciski na blotniku zeby podniesc/opuscic tuz. przyciski te powinny od razu dzialac czy przed wyjsciem z ciagnika trzeba cos przelaczyc na panelu? To samo jest potem jak juz przyczepoie maszyne i wsiade do ciagnika to regulacja pozycji dziala pokretlem czy tez trzeba cos przycisnac?

Bede bardzo wdzieczny za pomoc


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

W Arionie zewnętrzne sterowanie działa w każdej nastawie włącznika w kabinie, w Forterze nie może zostać włącznik w pozycji podnoszenie bo nie działają wówczas z tyłu. W obu po użyciu zewnętrznych przycisków trzeba przeprowadzić odblokowanie podnośnika. W Zetorze tylko przełącza się na podnoszenie, w Claasie przytrzymać chwilę ręką włącznik w pozycji opuszczanie a później obrócić pokrętło głębokości aż pokryje się z aktualną wysokością podnośnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zależy, czy EHR jest analogowy, czy cyfrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Edytowałem, bo na początku odniosłem się do cyfrowych, a są jeszcze starsze modele analogowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jedrysekjarek
      Witam wszystkich.
       
      Mam pytanie odnosnie siłownika dwustronnego działania takiego jak na rysunku. Przepuszczaja mi uszczelnienia w nim. Wykorzystuje w nim wejscie numer 2 do podnoszenia pługa a wejscie numer 1 jest wolne . Pług opada poprzez swoja mase. Co sie stanie gdy zaslepie wejscie numer 1 zeby olej który przepuszcza uszczelniacze nie wylewał sie na zewnatrz

    • Przez JANCZAK1176
      Witam podczas montażu akumulatora (prawie nowy) nastąpiło pęknięcie akumulatora na zgrzaniu, istnieje jakiś sposób na sklejenie?
      Jakiś klej ?. Wiem że żywica nie klei się z kwasem akumulatorowym
      Proszę o podpowiedź
    • Przez kaszmir25
      Pasza sypka zawiesza się w "bucie" silosu, szukam na to jakiegoś patentu więc wszelkie podpowiedzi mile widziane .
    • Przez pawel9898
      witam,
      mam pewien problem ze ścianami w oborze, cały czas są brudne,w oborniku
      jak dotąd nie były tynkowane, tylko od czasu do czasu malowane wapnem, ale to jest słabe rozwiązanie, gdyż po miesiącu są znowu brudne, nie macie jakiś pomysłów czym pomalować te ściany, i czy mycie ich myjką ciśnieniową to dobry pomysł? da się temu jakoś zarazić ? czy trzeba tynkować? proszę o podpowiedzi
    • Przez stg
      Przymierzam się aby zrobić trochę kiszonki, tak na 5 bysiów. Według mojej wizji to wyglądało by to tak:
      -koszenie (rotacyjną)
      -zgrabianie (Agromet z 211)
      -wożenie (rozrzutnik warfama N 217)
      Dysponuję ograniczonym sprzętem. Czy trawa nie była by zbyt długa, dobrze by się zakisiła na pryżmie ?
      Jakieś porady z waszej strony, z ilu ha(chodzi mi o to aby jeden pokos zakisić, a reszte na siano) musiałbym zebrać aby starczyło dla 5 bysiów na rok, nie żałowałbym kisznki
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj