Runder

dlaczego tak dużo pras idzie na Ukraine ?

Polecane posty

Runder    16

Witam !

Chcialbym się dowiedzieć dlaczego pracy kostkujące i różne inne stare maszyny są sprzedawane na Ukraine. Czy tam jest tak dużo gorszy stan rolnictwa niż w Polsce ???


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Tam niedawno dopiero ludzie przestali orać koniami i dlatego te stare maszyny nasze są dla nich rarytasem. Wuja jechał na jesień tam z kolegą to mówił że widział jak kobieta ciągła pług bo konia nie mieli


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

nie pewnie kolekcjinują stare graty, co wioska to muzeum otwierają haha to tak jakby niemiec z frmcuzem się zastanawiali dlaczego maszyny które wg nich nie nadają się już do użytku jadą do polski? haha myślenie nie boli...a może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Ale nie odpowiedzieliście na pytanie ?


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Odpowiedź jest prosta, rolnictwo tam jest mniej rozwinięte niż u nas.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runder    16

Może i w sumie macie racje bo u nas sprzedać prasę kostkę to naprawde graniczy z cudem...


Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No a dla nich to cud techniki jest :D U nas przecież parenaście lat temu było podobnie... Po za tym w pierwszych postach miałeś już odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

z tego co wiem to przy naszej granicy na Ukrainie jest bieda, ale już dalej są gospodarze że głowa mała. Kilka razy widziałem jak lawetą nówki maszyny szły na Ukraine. Nawet widziałem jak 2 nówki Ropa EuroMaus wieźli do jakiegoś gospodarza. Wiem że na Ukrainie bo przez Cb sie rozmawiali że tam jadą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Ale nie odpowiedzieliście na pytanie ?

 

Bo planowali atak na rząd i nie mieli z czego zrobić barykady, już wtedy robili zapasy na akcje :D:P :lol:

Widzę że poprzdnicy wszystko wyjaśnili - to tak jak my jeszcze nie dawno u niemców wyciągaliśmy z pokrzyw sprzęty i mówili że prawie nówki B)

Ukraińcy mówią prawie jak my "polak płakał jak sprzedawał" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Można zauważyć ruch maszyn z zachodu na wschód :D Najpierw z Niemiec do Polski a za jakiś czas z Polski do Ukrainy...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bolos51
      Witam. Mam problem z ursusem 3512 a mianowicie bierze olej, był robiony remont silnika 2 lata temu tzn, wymieniane pierścionki. Ale już od pierwszego remontu zaczął brać olej. Bierze go aż tyle że cały silnik od strony tłumika jest zalany olejem. Opstawiam głowicę, jeśli ktoś się na tym zna albo miał podobny problem to proszę o pomoc. z góry dzięki.
    • Przez rogalikjp
      modele pras do 20000zł
    • Przez filp3090
      witam!
      Jestem spod Oleśnicy. właśnie dziś szczeliły mi 2 pasy i poszukuje jakieś firmy która je sprzedaje przed rozpoczęciem sezonu kupowałem w Sycowie w ''Agro-Efekcie'' , ale tam sa drogie a nie mam zbyt dużo kasy znalazłem jeszcze ''Cordias technical'' , ale jutro się z nimi skontaktuje ,ale musze znaleśc jeszcze kilka innych ogłoszeń. Dlatego jeśli ktoś cos wie na ten temat to proszę o pomoc. Z góry dzięki.
    • Przez bojuc21
      Piszcie kto idzie do Bolesławowa .Czy wiecie jak tam jest?
    • Przez Zefirekk
      Cześć podacie ceny pras wymienionych powyżej zastanawiam się nad trzema
      Bo z kuhn kosztuje 120 000netto
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj