ziom558

Kurs kwalifikacyjny na rolnika

Polecane posty

ziom558    0

witam mam pytamie , czy sa gdzies prowadzone albo bendo prowadzone kursy na rolnika w okolicach Leśnej Podlaskiej. Bialej Podlaskie , albo Jabłonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Rafaaciok
      Siemka, nie znalazłem odpowiedniego działu więc piszę tutaj
      Chciałbym się upewnić, czy posiadając prawo jazdy kat B i T mogę poruszać się i (pracować) ładowarkami teleskopowymi i wózkami widłowymi. Wiem, że mogę poruszać się pojazdami wolnobieżnymi, ale jak z pracą nimi ?
      Jeszcze jedno, czy zdając kurs na ładowarki teleskopowe automatycznie zyskuję również uprawnienia na wózki widłowe ? Ponieważ mam możliwość zrobienia kursu na wózki widłowe a w przyszłości prawdopodobnie będę jeszcze robił na ładowarki i pytanie czy warto 2x wydawać kasę ?
      Dzięki za poświęcenie czasu i udzielone odpowiedzi
      Pozdrawiam.
    • Przez MateuszZoto
      Witam, wybiera się ktoś może z okolic Gliwic, Mikołowa na kurs jutro i we wtorek?
    • Przez adamc330
      Witam niedawno skończyłem kwalifikowany kurs zawodowy R3 i moje pytanie kieruje do osób które też skończyły taki kurs, czy musiał ktoś płacić za przystąpienie do egzaminu z OKE ????.
      Podczas odbioru zaświadczenie o ukończeniu kursu R3 szkoła zażyczyła sobie opłaty w sekretariacie lub wpłacenie na konto szkoły pieniędzy, bardzo mnie to zdziwiło że nie kazali płacić prosto na konto OKE tylko na konto szkoły.
    • Przez tomek2607
      czy orientuje się ktoś gdzie, kto prowadzi kursy inseminacji bydła, ile taki kurs kosztuje, ile trwa czasu??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj