bPawel

Planowanie i ocena inwestycji technicznych

Polecane posty

bPawel    0

Witam wszystkich! Czy ktoś potrafiłby zrobić z tego zdjęcia przynajmniej 2 zadania z podanymi danymi i 3 zadania wyjaśnij i omów?

post-25896-0-67526300-1390852172_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Na co zwracać uwagę co sprawdzać kupując MF 3060 lub 3065.
      Jaka skrzynie najlepiej wybrać? 16x16 czy 32x32 jaki jest w nich uklad biegów.?
      Oraz ile Kasy trzeba wydać żeby kupić coś w miarę dobrego(czy za 35-38tys coś kupi)?
       
      Proszę o odpowiedz.
    • Przez gajor24
      witam może ktoś z was wie ile kosztuje John Deere 5100R interesuje mnie cena brutto.
    • Przez Marcin91
      Witam.
       
      Chciałbym prosić wszystkich chętnych o wypełnienie mojej ankiety, która jest niezbędna do pracy inżynierskiej.
       
      Wymagania, które niestety trzeba spełnić aby móc wypełnić ankietę to:
      - ciągniki rolnicze muszą być zakupione dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej, bo taki jest cel mojej pracy,
      - wypełniacie ją w imieniu tego na kogo był składany wniosek o dofinansowanie, jeżeli na was samych to wypełniacie w swoim imieniu, ale jeżeli na tatę bądź mamę to wypełnijcie w ich imieniu, (chodzi tu głównie o wiek, wykształcenie żeby nie było jakichś baboli), przynajmniej początek ankiety dotyczy korzystającego z pomocy,
      - tam gdzie są miejsca do wpisania to wpiszcie w miarę konkretne informacje np. z jakiego programu skorzystaliście np. "PROW 2007-2013" albo jakie tam inne były,
      - tam gdzie pojawią się miejsca do wpisania do pozostałych pytań fajnie gdybyście uzasadnili tą odpowiedź, krótko i na temat, bez zbędnego rozpisywania się.
       
      Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-39479/sec-xd8jcLZP.html
       
      Z góry dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc poświęcając swój cenny czas.
    • Przez Darozioom
      Witam wszystkich Forumowiczów
      Chciałbym poznać wasze opinie na temat obornika granulowanego? Czy ktoś z was stosował go na swoich polach? A jeśli tak to jak oceniacie jego działanie? Opinie które do tej pory słyszałem są raczej pochlebne.
      Chciałbym zastosować go pod ziemniaki, cebulę, i kapustę.
      Z góry dziękuję wszystkim forumowiczom za wszystkie opinie
    • Gość
      Przez Gość
      http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180001107/O/D20181107.pdf
       
      https://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wszystkie-wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-42-wsparcie-inwestycji-w-przetwarzanie-produktow-rolnych-obrot-nimi-lub-ich-rozwoj.html
       
      www.agrofoto.pl/multimedia/pliki/88147.html
       
      Czy jest ktoś zainteresowany tym programem PROW?
      Jest kilka zawiłości które może warto przedyskutować, zwłaszcza że nabór już niebawem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj