93damian93

jaki tur do td80d

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
93damian93    0

Tak jak w tytule. Jaki tur 3 sekcyjny polecacie o udźwigu około 1200kg ? Kupić nówkę polski czy może jakiś używany ? Zależy mi żeby nie był za ciężki dla tego ciągnika no i w miarę łatwy w demontarzu. Może jakiś zachodni MAILLEUX ? Lepiej żeby miał własny rozdzielacz czy bezpośrednio w ciągniku ? No i oczywiście czy 10 tysięcy wystarczy :). Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

to zależy ile chcesz przeznaczyć kasy, nie wiem nawet jaka jest obecnie różnica w cenie, ale podejżewam że min to 6-8 tyś za sam wysięgnik bo osprzet i tak weźniesz polski, także wysięgnik około 17-20 tyś plus osprzet zachodni wysięgnik co najmniej 25 tyś te ceny mogą się różnic to ceny sprzed 2 lat jak sam szukałem

np. ne wiem czy to cena netto czy brutto, najlepiej leży na td80d tur 4 albo tur 6 polmotu czy tam teraz to się ursus nazywa, mało wystaje przed ciągnik i sprawdzona konstrukcja cena z jojstickiem coś około 20 tyś

http://allegro.pl/ladowacz-czolowy-tur-11-hydramet-i3851151809.html

Edytowano przez Ferdek07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

eh tur 4 polmotu o udzwigu 1200kg jest tańszy od tura 6 o udzwigu 1650kg o około 700zł, tur 4 i tur 6 to te same ładowacze tylko grubość siłowników inna, poszukaj jest temat o jakichś ładowaczach z allegro za 14 tyś ładnie wykonane poszukaj na allegro i na innych tematach o turach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative009    12

Ja kilka lat temu też stałem przed wyborem tura do swojego nh td80d. Patrzylismy nowy metal fach ale po obejrzeniu wykonania i opiniach zrezygnowalismy. W tym samym czasie szukalismy ciagnika dla wujka i na placu z maszynami znaleźlismy tur Faucheux F200 za 12 tyś , wykonania nie ma co porównywac do MF tylko do quicke i powiem szczerze że wykonanie i materiał sa podobne , nie ma szans aby pękał (sprawdzane :D) wiec może lepiej rozglądaj się za zachodnimi używanymi niż polskimi nowymi. (niechcę urazić nikogo ale użytkowałem przez kilkanaście lat tura polskiej produkcji i wiem co to wykonanie) na tym zdj widac tego tura http://www.agrofoto....-holland-td80d/ , powiem szczerze że nie wiem ile ma udzwigu ale paletę kostki bez najmniejszego problemu unosił i do góry podniesie ponad 4m, po czasie użytkowania możemy smiało go polecić, nawet wujek kupił takiego samego do JD. :)

Edytowano przez crative009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek74    0

Witam

Nawiązując do tematu mam New Hollanda TD80D od nowości 2006 rok z ładowaczem MX T8 i sprawuje się idealnie dla sprawdzenia podnosiłem paletę z krawężnikami 1600 kg zważona na wadze do żywca wszystko super jeżeli chcesz kupić ładowacz z wyższej półki to polecam .

Teraz pytanie do użytkowników TD jakiś tydzień temu pojawił się mały problem w moim ciągniku , zaczął mi drgać podnośnik , nie działając żadnymi dźwigniami na opuszczonym podośniku co jakiś czas ramiona podnośnika same drgają tak jakby pompa wysyłała olej do obiegu bo wąż którym idzie zasilanie z pompy do ładowacza też się pręży w tym samym momencie , czy ktoś spotkał się z takimi objawami , co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez crative009
      Witam mam pytanie odnośnie mieszkańców okolic Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego oraz Czyżewa oraz tych co się trochę orientują w tych terenach, czy nie wie ktoś może kto i dorabia szyby gięte i hartowane? Ponieważ zbiłem przednią szybę w NH TD80D a nie chcę kupować zbytnio w Primatorze ponieważ tam kosztuje 1720 zł + wklejenie to wyjdzie ok 2000 zł ;/ a chciałbym zapłacić 1000 - 1200 zł
    • Przez BartoszLangiewicz
      Pytanie do użytkowników tego ciągnika lub jego większych/mniejszych braci
      Gdzie znajduje się zbiorniczek na płyn hamulcowy.Mam instrukcje obsługi,ale nie ma w tym miejscu gdzie jest pokazane w książce.Z hamulcami wszystko ok,ale na przyszłość lepiej wiedzieć
      Dodam tylko,że ciągnik z 2006 roku(grudzień).
      Pedały w podłodze.
       
    • Przez Mateusz1989NKK
      Witam od jakiegoś czasu zmagam się z problemem wycia pisków w NH TD80D problem pojawia się po pracach polowych , Gdy silnik skrzynia są zimne wszystko jest w porządku, jednakże po cięższej pracy wracając do domu przy wyższej prędkości  słychać pisk/wycie ciężko  to nazwać jak myślicie  co może być tego przyczyną?
      Dziękuje za pomoc
       
      Nikt nic nie wie koledzy?
    • Przez papryk
      Czy mógłby ktoś wrzucić fotkę z zamontowaną klimatyzacją w ciągniku New holland TD80D lub pochodnych? Chodzi mi o mocowanie sprężarki klimatyzacji oraz skraplacza. 
    • Przez RYZYNH
      Miał ktoś problem z wyskakującymi biegami podczas obciążenia lub wie ktoś jaka może być tego przyczyna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj