Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KIoti111    0

Ma spełniać funkcje pomocnicze w gospodarstwie, zwrotny bez problemu mieszczący sie w międzyrzędziach. Jaki traktor proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

A jaką sume chcesz wydać konkretnie ? Ma być to nowszy z większym komfortem czy cos typu c 360 ?


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIoti111    0

trochę za wielki ten 555 był by w sam raz ale się trochę obawiam ponieważ nie mają za dobrej opinii. Dodatkowo nie wiem czym się różni 555 od 555dt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebas99    61

Poleciłbym ci New Holland TD5010. Jego moc to 60km. Jeśli dealer da jakiś rabat to powinien kosztować ok. 105.000 zł.

 

Jest to ciągnik zwrotny, pali mniej więcej tyle ile C-360 i mało awaryjny

Edytowano przez sebas99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

@kloti kup sobie kioti ;), a tak z ciekawości tylko zapytam to ma być na zwrot na dotacje? jakie prace ma wykonywać ten traktorek, bo 50-60km to trochę mało jak do szybkiej skrzyni, jak ma wykonywać niewiele prac i komfort nie jest aż tak ważny to może jakaś używka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Mój znajomy ma NH Td5010 i nie narzeka ciągnik warty swych pieniędzy :P

Edytowano przez lew908

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Ja bym proponował ciągnik ze stajni MF 6255 zwrotny piękny ciągnik skrzynie ma w miarę szybką pojedziesz max 40 km/h.Podnośnik dość dobry 5800 kg ma udźwigu.Promień skrętu 8.9 W kabinie masz 75 dB tak że czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIoti111    0

Ferdek07

 

traktor ma być do siewnika, rozsiewacza nawozów, opryskiwacza, kombajnu buraczanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaqwer1111    94

W takim razie polecam Lamborghini Lampo 50 czy jak chcesz 60/70 :D

Sam posiadam Lampo 70 W z 2007 roku i powiem Ci szczerze że komfort to średni ale jeśli chodzi o spalanie... to nie wiem czy znajdziesz taki który mniej pali..

W kwesti zwrotności to można powiedzieć że zawraca w miejscu.!

U mnie współpracuje z rozsiewaczem, opryskiwaczem a bywa że i pługiem 4 x 35 :D Także bardzo polecam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIoti111    0

powiem szczerze naczytałem sie i mam ogromny mętlik w głowie, jeśli chodzi o parametry to chyba ten farmtrack 555dt był by najlepszy ale ta jego awaryjność ;/ Wybrał bym kioti dk551c ale jak byłem u dilera gdy był zimny nie miał siły ruszyć z miejsca jak sie troche podgrzał było dobrze ale tylko na wyższych obrotach gdy trochę spadł z obrotów (np przy zmianie biegów) mało co nie gasł ;/ jd 5055e też bardzo fajny traktor jednak te części to jakieś żarty, widze dużo propozycji ciągników które mogą być głównymi bez żadnych problem a niestety nie jestem takimi zainteresowany ponieważ mam za małe areały na takie maszyny (posiadam belarusa 82 ts który obrabia 22h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ricardo    5

Witam

 

Kolego kloti111 mam farmtraca 555dt jest to typowo mechaniczny ciągnik, jedyne co jest w nim elektroniczne to wyświetlacz motogodzin. Natomiast o awaryjności nie mogę wiele powiedzieć bo mam nakręcone nim około 100 mtg, ale jak coś w nim zepsuje się to idzie w miarę tanio naprawić. Zresztą z tego co słyszałem to pierwsze farmtracki 555dt były trochę awaryjne, ale tak to bywa z chorobą wieku dziecięcego, jednego czego żałuje, że ciągnik nie ma turbo, trochę więcej koni tak z 60 KM mógłby mieć, mocy nigdy za wiele, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
132Mateusz    2

ja bym polecił Ci ciągnik marki TYM są to bardzo fajne maszyn. znajomy ma Tyma 503 jako pomocnika i jest bardzo zadowolony skrzynia 16 biegowa z rewerem mechanicznym klimatyzacja w standardzie hydraulika dobrze rozwinięta mocny podnośnik z hakami jest bardzo zwrotny i kabina bardzo komfortowa. co ważne ma silnik perkinsa który uważany jest za bardzo oszczedny i tak jest w praktyce w tym ciągniku. pozdrawiam

Edytowano przez 132Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

pytanie czy to ma być nowy ciągnik , i ile chcesz wydać na niego , Jeśli ma być używany to na pewno znajdziesz polecam 3512 , jeszcze nie tak dawno były robione, mało pali , zwrotny , w międzyrzędzia idealnie pasuje tak że jeśli będziesz chciał to coś ciekawego znajdziesz ;) JA na twoim miejscu tan ciagnik bym brał pod uwagę , no a jeśli nowy to w tym przedziale mocy jest duża konkurencja , kwestia tylko kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adatan    97

Ja też bym Ci polecił Farmtrac-a 555DT bo takiego posiadam i mam go od 3 lat i ma ok 300 mth z awarii jakie były to TYLKO cieknąca zwolnica ale zrobili to na gwarancji ;) A tak to spisuję sie rewelacyjnie :) mało pali jest dośc zwrotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

i ja również 555DT bym polecił, ale tylko dlatego, że też będę go brał w styczniu :) Też miałem dylemat jak Ty ale już wybrałem i tak zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Polecam ciekawa lektura nt Farmtrack-a ;)

http://www.agrofoto....__hl__ farmtrac

 

 

Faktycznie ciekawe i myślisz, że jak trafił się jeden wadliwy egzemplarz to wszystkie takie są ? W dodatku post nie na temat :) Bo to nie jest mowa o 90km ciągniku.

Ogólnie zapraszam do tematu o John Deere serii 5M - też można się ciekawych inf. dowiedzieć, jak to taka wspaniała firma wypuszcza buble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

300mth trzy lata - bardzo dużo nim robisz- powiedź ci tyle jak na moje to nic ty jeszcze o tym ciągniku nie możesz powiedzieć co innego mój kolega który dzisiaj miał zmianę oleju w swoim ciągniku na 900;) a ciągnik przyprowadził w maju 2013;) ok to wszystko z wschody co mu proponujecie , może i tanie tylko pytanie jak cie zacznie sypać to czy na części będzie go stać , poza tym nikt tego nie ma sztuk które maję to ileś lat i tysięcy motogodzin tak że sory ale nikt nic nie wie o tych ciągnikach co z nimi będzie za 10 lat ja bym sobie dał spokój z Kioto Farmtrac, farmerami i innymi wynalazkami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj