Polecane posty

mrursus7    9

Zamierzam kupno tura do Mojego Zetora 6748. I oto moje pytanie jaki tur idealny będzie do niego ? Pracował będzie z kulkami ( sianokiszonka , słoma ) i obornik. Wogole to zastanawia mnie jedno czy tur Metal fach http://otomoto.pl/la...sp-A106512.html wytrzyma przodek Zetorowi ? czy wogole pakowac sie w ten tur ? czy może mniejszy ? Zależy mi na kupnie dobrego tura bo troche popracuje ;)

 

Oto zdjęcie Zetora aby każdy mógł spojrzeć na niego ;)

gallery_75301_367_196748.jpg

Edytowano przez mrursus7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk    157

Masz ten mocny przodek on jest można powiedzieć pancerny do tego ciągnika. Możesz spokojnie zakładać tura o dużym udźwigu jak taki potrzebujesz.


Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk    157

Ważne ,że nie masz luzu na głównym sworzniu i na łożyskach w zwrotnicach to nic mu nie będzie. Mocowania to musisz żądać pod twój ciągnik. A będą to takie same jak przy typach 6245-7745, bo przedni napęd i przód jest ten sam. Jeszcze zwróć uwagę czy rama tura nie będzie kolidowała z siłownikiem od wspomagania.


Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalcia    22

siłowni nie koliduje przy ramie typu od 6245-7745. śmiało zakładaj dobry ciągnik do tura


Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalcia    22

niema za co. tylko zainwestuj w nowe opony na przód te długo nie wytrzymają. mamy u siebie takiego samego on tez współpracuje z turem


Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus7    9

Zamierzamy zainwestować w tura własnie i w opony nowe na tył i na przód ;) aby go wyremontować. Tylko boje sie ze tył będzie mu podyrywało przy załadunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj