kissmy...

ubezpieczenie na życie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kissmy...    67

mam do Was pytanie, otóż czy macie wykupione ubezpieczenie na życie, w gospodarstwie rolnym bardzo istotny jest stan zdrowia oraz "możliwości produkcyjne" każdego z członków gospodarstwa domowego, stąd warto jest zadbać o zabezpieczenie rodziny w razie "W", w zakładach pracy można skorzystać z taniego ubezpieczenia grupowego, ale nie każdy rolnik ma partnera z dostępem do takiej polisy, wskażcie proszę czy korzystacie z takich polis, na jakich zasadach oraz ile to Was kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja z żoną posiadam takie ubezpieczenie na życie właśnie w razie W. Składka łączna około 300 zł miesięcznie czyli paczka fajek dziennie gdybym palił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Hmm ja bym powiedział ze od wypadku czego skutkiem jest śmierć i od śmierci naturalnej również. Można poszerzyć o pobyt w szpitalu zachorowanie i wiele innych ale automatycznie składka rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja mam wykupione tylko OC Rolnika (ok 130 zł na rok ) , ale nad takim ubezpieczeniem się nie zastanawiałem.

 

@mlodyhef, "W" to jest skrót myślowy ; w razie wypadku , w razie czego, itp... odnośnie jakiegoś nieszczęśliwego wydarzenia w życiu..


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Z racji tego ze żona pracuje to mamy takie ubezpieczenie składka to 54zł/mc od osoby. A jak bym chciał sie ubezpieczyc osobno to kosztowało by mnie to około 90zł/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

dzięki za ofertę, czy składka za cały pakiet dotyczy 3 ubezpieczonych, czy też składka za 1 osobę wynosi 60zł i wskaż mi jeszcze proszę czy istnieje możliwość zmiany poszczególnych kwot świadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwiol    2

Przy tej ofercie- grupowej- jest to miesięczna składka od jednej osoby.

Oferta jest dla mojej firmy i moich pracowników, nie omijam tematu zachorowań poważnych , zawałów i udarów, czy "wypasiona"... raczej nie powiedziałabym...

 

brakuje mi firmy, która w ofercie ma assistance- i zapłaci za pomoc medyczną (lekarz i pielęgniarka, fizjoterapeuta) w razie "W" przez okres powiedzmy do 5 lat...

 

Kwoty świadczeń zawsze można zmieniać, nawet należy.

Czekam na oferty koleżanki- będą to zakresy "na singla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominikGlab    0

Witam serdecznie,

 

Jestem specjalistą prawno-finansowym w grupie kapitałowej Allianz. Zajmuję się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pomagam w doborze najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych odpowiednich do wymagań każdego klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowanie ofertą ubezpieczenia zapraszam do kontaktu bezpośrednio z moją osobą. Odległość nie ma dla mnie znaczenia.

 

Pozdrawiam

Dominik Głąb

TUiR Allianz Polska

505708130

dominik.glab@port.allianz.pl

https://port.allianz.pl/dominik.glab/

www.allianz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWI    11

Witam, w związku z zapytaniem o ubezpieczenie na życie postaram się przedstawić ofertę concordii po weekendzie. W Concordii mamy dodatkowy pakiet agro , dedykowany rolnikom.

Mamy oczywiście assistance medyczny . Wszystko szczegółowo przedstawię w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwiol    2

czas na opiekę medyczną- bez kolejek

na REGON!! od minimum 3 osób

 

Dla kogo PZU Opieka Medyczna?
Ubezpieczenie jest adresowane do osób, które nie skończyły 67 lat. Może obejmować także małżonka lub partnera oraz dzieci. PZU Zdrowie gwarantuje:

Dostęp do lekarzy specjalistów bez limitów i bez skierowań w sieci własnych i partnerskich placówek medycznych,
Ponad 1500 placówek w 465 miastach w Polsce,
Nawet 400 różnych badań laboratoryjnych i zabiegów,
Wybór jednego z pakietów: Standard, Komfort, Komfort Plus czy Optimum.
Jak działa PZU Opieka Medyczna?
Korzystanie z wybranego pakietu jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu:801 - pokaż numer telefonu - lub 225 - pokaż numer telefonu - , by umówić się na konsultację do lekarza czy wybrać termin badań. Wizyty możesz rezerwować także na stronie internetowej lub wysłać SMS o treści „Wizyta” pod numer 4102. Po twoim zgłoszeniu konsultant PZU Zdrowie skontaktuje się z odpowiednią placówką medyczną i umówi dogodny dla ciebie termin. Następnie oddzwoni do ciebie lub wyśle e-mail bądź SMS z potwierdzeniem terminu wizyty lekarskiej. Jeśli lekarz wystawi ci skierowania na badania, również kontaktujesz się z infolinią PZU Zdrowie. Konsultant sprawdzi, jakie badanie jest bezpłatne, czy (w zależności od pakietu) przysługują ci zniżki, i ustali terminy.

To ci się przydaTo ci się przyda
Pakiety w ramach Grupowego Ubezpieczenia Ambulatoryjnego PZU Opieka Medyczna:

PAKIET STANDARD 
• Masz dostęp do lekarzy 16 specjalności 
• W pakiecie także prowadzenie ciąży, przegląd stomatologiczny i 20 proc. zniżki na leczenie zębów
• Możesz korzystać z pomocy ambulatoryjnej
• Masz 49 bezpłatnych badań i zabiegów laboratoryjnych
• Przysługuje ci 15 proc. zniżki na 63 badania i zabiegi

PAKIET KOMFORT
• Masz dostęp do lekarzy 25 specjalności 
• W pakiecie także prowadzenie ciąży, przegląd stomatologiczny i 20 proc. zniżki na leczenie zębów
• Przysługują ci 2 wizyty domowe w roku
• Masz zapewnione szczepienia ochronne
• Możesz korzystać z pomocy ambulatoryjnej
• Masz 162 bezpłatne badania i zabiegi laboratoryjne
• Przysługuje ci 15 proc. zniżki na 124 badania i zabiegi

PAKIET KOMFORT PLUS
• Masz dostęp do lekarzy 30 specjalności 
• W pakiecie także prowadzenie ciąży, przegląd stomatologiczny i 20 proc. zniżki na leczenie zębów
• Przysługują ci 4 wizyty domowe w roku
• Masz zapewnione szczepienia ochronne
• Możesz korzystać z pomocy ambulatoryjnej
• Masz 315 bezpłatnych badań i zabiegów laboratoryjnych

PAKIET OPTIMUM
• Masz dostęp do lekarzy 35 specjalności 
• W pakiecie także prowadzenie ciąży, przegląd stomatologiczny i 20 proc. zniżki na leczenie zębów
• Przysługują ci 4 wizyty domowe w roku
• Możesz skorzystać rocznie z 30 zabiegów rehabilitacyjnych w warunkach ambulatoryjnych
• Masz zapewnione szczepienia ochronne
• Możesz korzystać z pomocy ambulatoryjnej
• Masz 403 bezpłatne badania i zabiegi laboratoryjne
PZU Zdrowie: Zapewniamy ochronę zdrowia ok. 400 tys. klientom Opieki Medycznej
Nie musisz stać w kolejkach. W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych konsultant umówi cię na wizytę do internisty, lekarza rodzinnego lub pediatry. Ze specjalistą spotkasz się w ciągu maksymalnie 5 dni.
W zależności od wybranego pakietu możesz wykonać od kilkudziesięciu do ponad 400 badań i zabiegów w krótkim czasie.
Masz gwarancję dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów i bez skierowań.

http://www.poradnikzdrowie.pl/droga-do-zdrowia/grupowe-ubezpieczenie-ambulatoryjne-pzu-opieka-medyczna_42652.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwiol    2

Gdy pracowałem jeszcze na etacie, to byłem w tzw ubezpieczeniu grupowym. Oferta całkiem ciekawa, ale nie otrzymałbym teraz takiej gdy jestem na swoim. Trochę to dziwne, bo niby co - jestem gorszym klientem niż wtedy gdy pracowałem na etacie?

Indywidualne ubezpieczenie w PZU nie należy do najtańszych, szukałem czegoś innego i w ten sposób trafiłem na proama - tu macie opinie na ich temat: https://www.proama.pl/informacje_o_proama/opinie_o_proama/

Wrzucam, może ta info komuś się przyda.

Po pierwsze- masz REGON, NIP, minimum 2 osoby - można zrobić ubezpieczenie grupowe.  W niczym się nie różnisz od jednoosobowej działalności gospodarczej pod tym względem.

Jest zapewne mniej atrakcyjna cenowo niż branżówka dla grupy 300 osobowej... ale- rzuć okiem na to co w załączniku

 

Po drugie... mała dygresja....

może PZU nie należy do najtańszych szukając czegoś tańszego trafiłeś celnie... w Proama

ja szukając chleba zamiast pieczywa z polskiej mąki wybrałam pieczywo sprowadzone do Polski z Niemiec, wyprodukowane przez niemieckiego rolnika.....

zarabiam w PLN, wydaję lokalnie, istotne dla mnie jest to gdzie moja kasa wyląduje

 

 

. Oddziały zagranicznych zakładów ubezpieczeń w Polsce:

- Ceska Pojistovna S.A. Oddział w Polsce (PROAMA)

- Avanssur S.A. Oddział w Polsce 

- Liberty Seguros S.A. Oddział w Polsce (Liberty Ubezpieczenia)

- AGA International S.A. Oddział w Polsce

- AIG Europe Ltd Sp. z O.o. Oddział w Polsce

- BTA Insurance Company SE Oddział w Polsce

- Cardif-Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce

- ACE European Group Ltd Sp. z O.o. Oddział w Polsce

- Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce

- SOGECAP S.A. Oddział w Polsce

- Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce 

SZMARAGD.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

....Dla kogo PZU Opieka Medyczna?

Ubezpieczenie jest adresowane do osób, które nie skończyły 67 lat. Może obejmować także małżonka lub partnera oraz dzieci. PZU Zdrowie gwarantuje:

ale rodziców już nie, nawet jak pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym.

Kiedyś właśnie interesował mnie temat bo chciałem wykupić dla rodziców w moim zakładzie pracy i lipa, żonki i dzieciaków nie mam a rodzicom wykupić się nie da (nie dało się nawet jak rodzice pracowali w gospodarstwie rolnym gdy część była na mnie a część na nich).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwiol    2

yhm... da się... da.

umowa cywilno prawna (zlecenie,... o dzieło..) i się da

nawet małżonkę doda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hubert21
      Witam czy po życie na kiszonke można by zasiac koniczyne lub lucerne
    • Przez pablo190293
      Witam , Dwa lata temu Ojciec przepisał mi gospodarstwo i wziąłem premie na Młodego rolnika , teraz skończyłem szkołe rolniczą i zdecydowałem sie zacząć nauke w szkole Haering'a . Tam jest część nauki i praktyk i podpisuje się umowe o prace i będe ubezpieczony w zusie . Chciałbym sie dowiedzieć jak to będzie wyglądało , czy będę musiał płacić krus i zus czy tylko zus . Może miał ktoś taką sytuacje i wie jak to wygląda ?
    • Przez Juras112358
      Cześć! Kupiłem ostatnio pierwsze w życiu auto. Muszę kupić ubezpieczenie i szukam w internecie jakichś ofert. Możecie mi polecić coś? Mam używane renault megane classic. Czy dla młodych są jakieś ma start oferty? Macie jakieś doświadczenie? 
    • Przez LeXXus44
      Witam,
      Jak co roku planuję ubezpieczenie upraw. Jednak w tym roku spotkałem się z dodatkowymi warunkami przy zawieraniu ubezpieczenia.
      Mniej więcej takie:
      Przy ubezpieczeniu rzepaku należy ubezpieczyć inne uprawy ozimin w takiej samej ilości co rzepaku. Jęczmień ozimy nie jest zaliczony do tych upraw (znaczy się do sumy łącznej upraw). Przy jęczmieniu podobna sytuacja. Należy ubezpieczyć tyle samo upraw ozimin z wyłączeniem rzepaku. Ubezpieczenie rzepaku wymaga podania % porażenia śmietką kapuścianą. Czy spotkaliście się również z takimi warunkami przy zawieraniu ubezpieczenia.
      W moim wypadku nie jestem w stanie spełnić tego wymagania. Struktura upraw w gospodarstwie to rzepak, jęczmień ozimy i jary, ziemniaki, kukurydza oraz soja (czasami cebula).
       
      Czekam co będzie wiosną. Ile kukurydzy tyle ziemniaka? Mi to pasuje. Nie wiem jak innym.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj