Polecane posty

carraro    0

Witam wszystkich!

Poszukuje wszelkich informacji na temat ciągnika marki CARRARO 2500. Instrukcja obsługi, schematy. A w szczególności informacji na temat przekładni hydrostatycznej, poszukuje nowej lub używanej ewentualnie serwisu. Z góry dziękuje za wszelkie informacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukas85
      Koledzy czy rozbierał ktoś z Was przekładnie katową rury wysypowej z claasa dominatora? Konkretnie chodzi mi o dominatora 96 ale w każdym budowa tej przekładni jest podobna. W katalogu nie ma jej rozłożonej na czesci a ja nie mam pojecia jak wyjąc z niej oś. Moze ktos spotkał się z takim problemem?
    • Przez bartas19
      Panowie chciałbym się coś dowiedzieć czegoś więcej o tej przekładni niż to że ma 4 zakresy i 6 biegów. A mianowicie jaki olej do niej wlać, jakie filtry hydrauliczne i generalnie jak to się spisuje??? Jak działa tryb automatyczny hexactiv i generalnie wszystko to co możecie mi o niej powiedzieć. Pozdrawiam
    • Przez kamilo2277
      Witam, mam pytanie czy ktoś miał problemy z przekładnią obrotów młocarni, tej za wariatorem w mf187.
      Jeśli ktoś miał do czynienia z jakimś problemem związanym z tą przekładnią to bardzo proszę o kontakt.
    • Przez kukak
      Witam,
      Założyłem nową instalację od c330 i został mi do rozwiązania tylko problem licznika motogodzin, a dokładniej przekładni która jest na pompie paliwowej, . Chciałbym się dowiedzieć jak jest napędzane smigiełko (w przekładni licznika mtg) które kręci linką?
    • Przez Peron
      Witam
       
      Mam taki problem: średnio co dwa lata muszę wyciągać tą przekładnię (jest za przenośnikiem zbożowy, napędza ślimak w zbiorniku) i regnerować, bo mi się rozsypuje, tzn. siadają łożyska, tryby. Smaruje to co jakiś czas, ale po smarze zostaje tylko coś w rodzaju zbitego popiołu. Moje pytanie jest takie: co jest przyczyną??? Bo już nie mam na to koncepcji.....
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj