bednar512

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny

Polecane posty

bednar512    0

Witam mam możliwość kupna zetora 5245 oryginalnie bez kabiny i nie wiem czy da się mu założyć oryginalną zetorowską kabinę BK6011 (komfortowa). Może ktoś z was próbował założyć ową kabinę, ja nawet nie wiem czy cabrio ma jakieś przystosowane otwory pod montaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek82    0

Witam pewnie że się da założyć oryginalną kabinę trzeba ściągnąć starą ramę z błotnikami i w to miejsce zamontować kabinę a mocowania są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bednar512    0

co ciekawe to byłem w hurtowni z częściami i oni twierdzą że się nie da bo podłoga jest inna przy cabrio i ewentualnie to dało by radę ale to tą małą kabinę założyć, a Ty kolego przerabiałeś taki temat już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek82    0

ja nie ale kiedyś na jakimś forum (nie pamiętam jakim) znalazłem taki temat i gościu założył właśnie kabinę oryginalną do cabrio a podłogę masz przecież razem z kabiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

kolego "bednar512" : bzdury opwiadają Ci w tej hurtowni! Możesz założyć tzw wąską i szeroką kabinę bo wszystkie mocowania pomostu w wersji cabrio są identyczne jak pod kabiny . Jedynie w modelach serii 5011-7045 tylne mocowania są pod poduszki poziome a nie tak jak w serii 52xx-7745 pionowe , ale to też da się dopasować .


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

co ciekawe to byłem w hurtowni z częściami i oni twierdzą że się nie da bo podłoga jest inna przy cabrio i ewentualnie to dało by radę ale to tą małą kabinę założyć, a Ty kolego przerabiałeś taki temat już ?

ale podłoga jest w samej kabinie, więc co ma do tego że jest to cabrio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

żeby założyć oryginalną kabinę , pomost i tak musisz zdemontować . Nie montuje się kabiny na już istniejącym pomoście cabrio !!!


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Łukasz_K
      Witam,
      montował ktoś tura Wol-Met 4.1 do 5340 w plastikowej masce?
      Miałbym kilka pytań.
    • Przez Myszek
      Witam serdecznie !
      Jestem tu nowy tak że nie krzyczcie jak coś źle napiszę.
       
      Sprawa ma się tak:
      Posiadam zetora 3011 w którym bardzo mocno wyje tylny most,co na dłuższą metę jest męczące.Powiedzcie mi proszę,czy do zetora 3011 da się założyć atak z kołem talerzowym o skośnych zębach?np.taki co zakładają do C360? .
      Pytałem się o to kilku różnych fachowców i zdania są mocno podzielone-jedni twierdzą że pasuje a inni że nie. .Jest tu ktoś,lub polecacie kogoś z okolic rybnika/wodzisławia/jastrzębia zdroju co by umiał to wymienić? .Wolał bym to dać komuś kumatemu co wie co robi.
       
       
    • Przez Marcin7745T
      cześć wszystkim na jesień planuje wymiane opon tylnych w zetorze teraz są 16.9r34 a mysle czy założyć 480/70r34 pytanie czy zwiekszy to obciążenie silnika ? nie mam podmokłych terenów nie zapada sie ale jestem z okolic Zakopanego więc górki są a na jesień czy wiosne niekiedy są problemy z jazdą po polu głównie po łąkach wiadomo mokro i ślisko z przodu mam 2 letnie 12.4-24 ale po zużyciu pójdą radialne i tak samo myślę o 360/70r24 dodam że ciągnik z turem i zdarzają sie wypady do lasu, przy szerszych trzeba zmieniać oryginalne felgi na szersze czy zostają i w ogóle dać szersze opony czy wstawić blokadę przedniego napędu no spin ?
    • Przez Mgorcz
      Witam, planuje założyć ładowacz czołowy do zetor 7340 turbo. Jaka firma będzie najlepsza spośród  WOLMET / METAL-TECHNIK / INTER-TECH / METAL FACH?  - Dlaczego akurat ta firma, jakie ma zalety i jakie są wady pozostałych? Moje gospodarstwo należy do średnio-małych więc nie będzie miał dużo roboty, tylko te podstawowe jak przywożenie kukurydzy, wywalanie obornika i wożenie bel na żniwa. Dziękuje z góry za odpowiedź,
      Pozdrawiam
    • Przez MIKOLAJ276
      Witam wszystkich.
      Postanowiłem założyć taki temat, gdyż każdy z nas ma pewne pomysły by ulepszyć nasze zetorki i poprawić komfort pracy
      Sam mam kilka pomysłów ale niewiem czy są one wykonalne, a jak sa wykonalne to jak je wykonać
      Myślał ktoś z was by zrobić dźwignię od zmiany biegów po prawej stronie ?? ktoś już miał taki pomysł ale niewiem czy to mu sie udało.
      Lub podnośnik by działał na potencjometr ?
      Mam nadzieje że mnie nie skrytykujecie za ten temat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj