edzio

Czy ktoś kupił ciągnik Farmer 130 KM ?

Polecane posty

kris14    267

Nie, nie jest on jeszcze dostępny...

Co dopiero na AgroShow był zaprezentowany jako prototyp przecież :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3

Rozmawiałem z dyrekcją Farmera na ten temat. Ten ciągnik który był na AgroShow ma wejść do sprzedaży we wrześniu tego roku. Miał on ok 160 km a silnik miał z oznaczeniami CNH. Wyjaśniono mi że z takimi silnikami miał być produkowany jednak CNH podniosło cenę i Farmer będzie produkowany z silnikami Iveco. Co więcej gama Farmerów się rozszerzy. Będzie produkowany mniejszy ciągnik o mocy ok 65km oraz kilka modeli (bodajrze w 5 zakresach mocy) przekraczających 120km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wiadomo ,że będzie Farmer 159km i 173km .Teraz w galerii jest fota nowego z JD pewnie ma 90km <_< . a on tym 65km to pierwszy raz słyszę myślałem że maja być 72km...


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj