Headbot

Poszukuje sprawdzonej firmy budującej hale

Polecane posty

Headbot    1

Witam mam zamiar w przyszłym roku stawiać hale 18mx25mx5m i poszukuje firmy która wykona budowę od podstaw fundamenty, konstrukcja montaż itd.

Jeżeli znacie jakąś sprawdzoną firme która prowadziła budowe u Was to prosze o nazwe. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

w całosći z stali czy ściany murowane? Czym chcesz kryć? czy chcesz mieć słupy podporowe w środku? (przy tej szerokości zmniejszają koszty wiaty o 1/4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ja mam halę z Borgi, ale jest też Frisomat, stawiają halę na swoich fundamentach.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

jakie macie zdanie o firmie Haltech z Biskupca, ktora sie tak reklamuje na allegro? Ktos zna opinie osob posiadajacych hale przez nich postawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

o K3Agro juz mi kiedys mowiles, ale ja chcialbym sie dowiedziec o tym Haltechu, bo oni sa naprawde tani. Chce sie dowiedziec czy buduja szajs, czy porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halewro    0

Witam ,nasza firma jest producentem hal namiotowych aluminiowych i stalowych jesli jest pan Nadal zainteresowany prosze o kontakt jestem w stanie w tym temacie pomóc , produkujemy hale od 20 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek37    0

Śmiało mogę polecić Euroraf z Płocka, bo widza co robią. Solidni fachowcy. Współpracuję z nimi od roku i złego słowa nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom50    69

Witam. Poszukuje solidnego wykonawce hali stalowej o wymiarach 14\20 kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzeski
      Witam
      Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?
      Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.
    • Przez andrzej1957
      Witam.Szukałem ostatnio ofert sprzedaży jakiegoś agregatu talerzowego i dzwoniąc po ogłoszeniach zostałem namówiony na zakup agregatu firmy rolex.Czas realizacji 2 tyg,cena przystępna.Ale szukając w internecie nie znalazłem żadnej informacji ani opinii na temat tej maszyny ani producenta.Ma może z Was ktoś jakieś informacje na ten temat??Pozdrawiam.
    • Przez Grzesiek84
      Witam mam zamiar na użytek domowy kupić łuparkę, dodam że w sumie będzie pracować na 4 gospodarstwa domowe. Myślałem nad pionową 10 ton np. Zipper ZIHS10T lub Hecht 6100 proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś tego typu posiada i może się wypowie lub przynajmniej na temat samych firm czy coś są warte. Cena max 1800-3000zł
       
      Proszę o usunięcie tematu otworzyłem temat z dziale narzędzia
    • Przez Grzesiek84
      Witam mam zamiar na użytek domowy kupić łuparkę, dodam że w sumie będzie pracować na 4 gospodarstwa domowe. Myślałem nad pionową 10 ton np. Zipper ZIHS10T lub Hecht 6100 proszę o pomoc w wyborze. Może ktoś tego typu posiada i może się wypowie lub przynajmniej na temat samych firm czy coś są warte. Cena max 1800-3000z ł
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy olej silnikowy polecacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj