mieciu68

prasy z rotorem i nożami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

ehh te sprecyzowane pytania :)

Jest ich pod dostatkiem, napisz o jaką firmę Ci chodzi albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPFH    1

1. co ta prasa ma robić? sianokiszonki czy słome, a moze jedno i drugie?

2. jaka ta prasa ma byc: stałokomorowa, czy zmienokomorowa?

3. zwijająca czy kostkująca?

4. nowa czy uzywana?

 

jak chcesz do kiszonek tani model to mozesz zaczac od np. F440E - JD - najtańsza z pod tej marki jaką znam około 50 tys; później masz 623 czy 644 JD - to są wszystko stało komorowe.

moja ulubiona - to 854 - to co uzytkuję juz 2 lata. - zmienno komorówka z JD. robi sobie po 2000 bel i śmiga az miło popatrzec.

 

jak chcesz full wypas to masz w JD serię 900 - ale tych tak nie znam. tez mają rotory i dwa pasy.i są najszybsze na świecie - jak patrzyłem jak to słomę robi to byłem w szoku. Nie ma tak szybkiej prasy na rynku. Gościu robi tą prasą 10000 bel rocznie. A stopień zgniotu - to jest taki ze cięzko igłe wsadzic.

wyrzut beli to jakieś 3 sekundy u mnie niestety trwa to dłuzej. Bo musze klapę podnieść i opuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieciu68    2

witam chodzi mi o prase stałokomorowa lub zmiennokomorową do siana słomy i kiszonki zwijającą używaną będzie pracowała z ciągnikiem mtz 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieciu68    2

witam mam pytanie jakąś prase wybrać gallignani 2200l pasową czy gallignani 3200 z rotorem i nożami łańcuchowo walcowa jak one sie sprawuja która będzie lepiej pracować z mtz82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

Też mam MTZ 82 i zastanawiam się nad zmiana prasy i chyba jedyna, która wchodzi w grę to Krone RoundPack 1250RC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fachowców planuje kupić nową prasę rolujaca głównie do sianokiszonki i slomy ok 2000 bel rocznie mam metalfach i co do tej marki jestem uprzedzony prod 2007 rok chyba ze się poprawili. Jaka polecalibyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj