DrDeutz

Problem w Deutz-Fahr agrotron k610

Polecane posty

DrDeutz    3

Witam! Mam Deutza Agrotrona K 610 . Dziś , gdy wjeżdżałem do garażu wyświetlił się następujący błąd

,,18-Obwod hydrauliczny sygnał niewazny''

Czy to coś poważnego ? Ktoś mi wyjaśni , co to wogule znaczy?

Proszę o pomoic ! Będę bardzo wdzięczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Sprawdź kostkę czujnika ciśnienia skrzyni jest na płycie z prawej strony na skrzyni może jest poluzowany lub coś z kablem się stało bezpiecznik oczywiście sprawdziłeś ? jest błędny odczyt pomiędzy czujnikiem ciśnienia 08 bar a stanem rzeczywistym przekładni.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DrDeutz    3

''Sprawdź kostkę czujnika ciśnienia skrzyni jest na płycie z prawej strony na skrzyni ,, a mógłbyś mi powiedzieć gdzie to dokładniej jest? Tę w kabinie już sprawdzaliśmy... i nic nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Ten problem i ja miałem. Tylko u mnie przyjechali panowie na gwarancji i to zrobili. Raczej bez wymiany się nie obejdzie. Ja wiem tylko tyle że jest on z prawej strony ciągnika gdzieś przy kole. Ponoć w Agrotronach K to częsta przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      xxxxxx
    • Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez Darius2000
      Witam, mamy pewien problem ponieważ ostatnio sprzedaliśmy ciągnik agrolux75 a dziś zakupiliśmy Agroluxa 320. Mam problem z zakwalifikowaniem przedniego tuza, na obecnym ciągniku mam 920mm po zewnątrz ramion. W poprzednim było to 780mm. Nie wiem teraz co robić ponieważ maszyny nie pasują do ciagnika (jest to tylko pług do śniegu i spych do ziemi oraz obciążnik). Przerabiać tuz czy też maszyny? Jakie wymiary powinien mieć tuz bo już zgłupiałem.
    • Przez mmaarrcciinn
      sprzedam obciążniki na koła do ciągników Deutz-fahr Lamborghini Same. 
      Cena 250/sztukę

    • Przez Tommekpol
      Do zaoferowania mamy ciągnik Deutz-Fahr model Agrotron 120 z 2007 roku wraz z ładowaczem Quicke Q65. Ciągnik wzięty w rozliczenie prosto od rolnika. Stan oceniamy na dobry. 
      Cena: 103 000 zł (netto)
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu tel. 606 648 578 

      Ciągnik do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

      90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

      Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.










×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj