KarolTD90

Tarcza diamentowa do cięcia metalu

Polecane posty

michal1993    458

Pierwszy raz o tym słyszę ale co mogę powiedzieć to wydaje mi się ona za gruba, 2,6mm przy tarczy 125 to jednak za dużo do cięcia.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Za 110zł to masz ok. 35 dobrych tarcz do cięcia typu Andre albo Gopart (dostępne w Grene).


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Znajomy coś takiego używał tylko że on wyrwał ją gdzieś za 90 zł, raz tył ciełem mówiąc szczerze zaj****ta sprawa tnie dobrze a przedewszystkim jest bezpiecznie bo praktycznie nie ma możliwości pęknięcia. Jedyna wada to może to że cena początkowa jest wyskoa w porównaniu z tarczami korundowymi.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Jest sens kupienia takiej jeżeli naprawdę tak dobrze tnie pod warunkiem, że zastąpi 40 tarcz zwykłych do cięcia. Fajnie byłoby ciąć stale tarczą jednakowej wielkości i nie zmieniać co chwilę, tylko ciekawe jak to wychodzi w praktyce.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

W takim przypadku zakup tej tarczy miałby sens. Podejrzewam, że za dużo opinii na jej temat nie znajdziesz więc trafi Ci pewnie przekonać się na własnej skórze.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Tylko jeszcze kwestia jak z prędkością cięcia i nagrzewaniem materiału. Co do tego że bezpieczniejsze bo nie pękają to stosując porządne tarcze to o ile się tnie z rozsądkiem to się praktycznie nie zdarza.Oczywiście jak jak ktoś będzie ciął że materiał się pod własnym ciężarem zakleszczy to już inna bajka. A więc KarolTD90 kupuj i zdaj relacje ;) Tylko ni etą z pierwszego linku bo marka :ph34r:


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukaszSZCZ999
      Witam. Sprzęgło się ślizga i mam problem z ruszaniem samego ciągnika. odkręciłem dekiel pod spodem i stwierdziłem, że nie ma luzu jałowego pomiędzy dociskiem a łożyskiem oporowym co powoduje, że łożysko cały czas pracuje. Po głębszej analizie układu sprzęgła pomyślałem, że zużycie tarczy powoduje zmniejszanie odległości miedzy dociskiem a łożyskiem i w końcu całkowity brak luzu pomiędzy nimi. Według mnie wszystko to powoduje, że jest słaby docisk tarczy sprzęgła do koła zamachowego.
       
      Pytanie brzmi następująco- czy mam racje?
      Czy to co napisałem ma jakiś sens?
      Czy pomiędzy dociskiem a łożyskiem powinien być luz? To chyba najważniejsze pytanie
       
      Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Ten rok jest prawdopodobnie kolejnym, w którym czekają nas kolejne cięcia dopłat.
      Projekt.pdf
    • Przez darekprz
      mam pytanie wczoraj w c 385 przestał mi się kręcić wałek odbioru mocy wykręciłem sprzęgło z wałkiem i okazało się że jedna tarczka metalowa jest popękana . Czy to może być przyczyna słabej pracy wałka czy może mikropompa też siadła
    • Przez mateusz0045
      Mam problem z detektorem metalu w sieczkarni mengele sf 6000 , jak tylko ruszam kilka metrów to odrazu mi sie włącza i nie moge kosić czy ktoś miał z tym podobny problem ?
    • Przez krzysio84
      Witam.
      Panowie proszę o pomoc. Od dwóch lat jestem użytkownikiem kombajnu MF 520. Maszyna super..jest tylko jedno ,,ALE,, ciągle mam problem z tarczą napędu młocarni (tą tekstolitową, ja to nazywam sprzęgłem młocarni ), przynajmniej dwa razy w ciągu żniw muszę ją wymieniać bo po prostu pęka. Kombajn na starte cepy i klepisko, przez co trochę słabo młóci, czy to może być przyczyną problemu??  Czy ktoś z was miał podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić?? Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj