grzegorz0220

poszukuje instrukcji obsługi do megi 204

Polecane posty

poszukuje instrukcji obsługi do megi 204 po polsku kupiłem kombajn a sprzedający nie dostarczył mi instrukcji choć miał mega jest z 1998 roku i ma przepracowane 2600 jakie powinny być klepiska średnica fasolek bo ja mam chyba do kukurydzy 18 główne wstępne 12 a szczelina między bębnem a klepiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek123    1

kolego 12x38 jeżeli masz wstępne to jest to uniwersalne spotkałem się też z 10x38 i te są też do zboża do kukurydzy wstępne ma 18x 38 a co do głuwnego klepiska to myśle że masz zbożowe bo niema takiej konieczności wymiany głównego klepiska do kukurydzy , wymienia się tylko wstępne


Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz upewniłeś mnie w tym co usłyszałem wiesz ludzie dużo mówią a prawda jest różna a tym głównym klepiskiem nie poletą nie wymłucone kłosy wstępne mam 12 kombajn kupiłem w kwietniu a teraz wszystko przeglądam żeby w żniwa nie było niespodzianek mam taką nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Famer21
      Witam. Mam takie pytanie, ale głównie do użytkownich fendta 700.. jak przenieść obsługe podnoszenie podnośnika tylniego na joystick? Podczas orki żeby można podnosić i opuszczać pług w joystiku wszystko w 1 ręce.. Wiem, że jest taka możliwość poprostu trzeba jakiś guzik wcisnąć żeby przeżucić z bocznego podnoszenia na joystik..
    • Przez Marcin27
      Witam potrzebuje pilnie książkę obsługi do ciągnika
      Fendt 207-211 V/F/P Vario
       
      szukałem na necie ale tylko po angielsku i to wersja nie bogata a na allegro życzą sobie 40pln znalazłem do starszego typu a potrzebuje do nowego od rocznika 2009 bo ten starszy różni się, w nowym sama elektronika praktycznie brak manualu. a tu foto. prosze szybką pomoc.
    • Przez t27
      Witam wszystkich;)
      W zwiazku z tym iż w ostatnim czasie nabyłem w/w ciągnik i nie mam do niego instrukcji, mam kilka pytan dot. eksploatacji.(wcześniej pracowałem na zetorach)
      A może ma ktoś z was instrukcjie do fendt'a 309ls 1996 ( wersja maski i kabiny jak u kolegi w 308 http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-308lsa-image114190.html ) i może się nią ze mna podzielić??<_<
       
       
       
      pyt.1
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-309-ls-...mage117034.html
       
      Możecie opisać zastosowanie dźwinien 2. i 3. do czego one służą ??
      Do czego sa wlewy 1. i 4. i jakie oleje polecacie tam lać ??
       
      pyt.2
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-309-ls-...mage117037.html
       
      do czego służy dźwignia nr 5 ??
       
      pyt.3
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/Fendt-308-image114196.html
       
      czy to jest wlew oleju do silnika?
       
      pyt.5
       
      jak tu jest z olejem w skrzyni biegów?
       
      pyt.6
       
      gdzie są wlewy oleju do hydrauliki zewnętrznej i wewnętrznej?
       
       
      A i jakie oleje polecacie zalewać w w/w miejsca ??
    • Przez WPN
      Witam.
      Prosiłbym o instrukcje obsługi do claas dominator 108
      byłbym bardzo wdzieczny
    • Przez Jarpo16x
      Witam . Mam pytanie, czy ktoś z was używa jakiegoś programu komputerowego do zarządzania stadem trzody chlewnej w cyklu zamkniętym???Chodzi mi o liczenie wyników produkcyjnych macior itp. Jedyny program jaki mi przychodzi do głowy to ANAPIG ale jest on trudny w obsłudze, nie intuicyjny Pozdro.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj