AKS

gdzie sprzedawac plony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AKS    2

witam gdzie sprzedawac warzywa na wieksza skale

czy sklepy skupuja bezposrednio od rolnikow

cz za sprzedarz warzyw placi sie podatek

czy zna ktos moze jakies skupy lub przetwornie w woj.dolnoslaskim.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo19    1

A co dokładnie chcesz sprzedawać??

Jeżeli na większą skale to zazwyczaj klienci wymagają faktur, pytasz czy sklepy kupują bezposrednio od rolników, zależy jakie bo jesli chodzi ci o biedronki, lidle, kauflandy lub inne super markety to zapomnij bo tam z towarem się nie wsiśniesz :/chyba że takie sklepy osiedlowe co prowadzą je prywaciarze, to tam możesz popytać ale nie licz że dużo sprzedasz :D

Edytowano przez kolo19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoradcaKT    20

jak ktoś jest z małopolski, świętokrzyskiego, podkarpackiego lub opłaca mu się wozić do Rząchowej k Szczurowej w Małopolsce to zapraszam do współpracy z Nowo otwartą chłodnią- mroźnią. Osoby zainteresowane mogą dzwonić pod nr tel. 509223383 lub pisać na maila k.talaj@agrotim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dstefansky    6

Najbliżej będziesz miał giełdy warzywne we wrocławiu i katowicach . Do sklepów osiedlowych , wiejskich można wstawiać ale wymagają faktur rr bądź vat . A do supermarketów to musisz mieć duże ilości , spełnić kilkadziesiąt warunków i można wozić . Z reguły jest tak że płacą słabo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

A skupy są jakieś na dolnymśląsku? coś słyszałem że w okolicach Trzebnicy jest. Też właśnie z dolnośląskiego jestem.


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arek
      Jak u was w tym roku plonował jęczmień ozimy? I jakie odmiany ?
    • Przez ADOB
      Dzień dobry,
       
      Chcielibyśmy jak najlepiej dotrzeć do naszych klientów, dlatego uruchamiamy wątek na forum. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie nawozów firmy ADOB chętnie na nie odpowiemy.
       
      Życząc wysokich plonów
      ADOB

    • Przez Runder
      Z tego co słyszałem rozwijają się tam owady które potem mogą pomagać  np. w zapylaniu rzepaku albo ograniczyć liczbę szkodników w uprawach. Są też schronieniem dla pożytecznych organizmów (owady, ptaki) a ich liście zwiększają zawartość próchnicy w glebie. Zostawiacie drzewa np. na miedzach czy przy ogrodzeniach? Jak oceniacie ich wpływ jezeli według was taki w ogóle występuje? 
    • Przez jaroslaw7291
      Dzień dobry. Nie wiem w jaki dział się wstrzelić, więc piszę na ogólnym, najwyżej mnie ktoś przeniesie. 
      Zajmuję się uprawą ekologicznych warzyw i owoców. 
      Od jakiegoś czasu szukam pomocy, ponieważ potrzebuję dobrej folii na moje produkty...  albo porady jak tego używać, bo może coś robię źle. Za każdym razem rozrywa mi się przy owijaniu całej palety folia i to taka syzyfowa praca... ewentualnie szukam folii z otworami i takiej, co mi zabezpieczy plony w transporcie. 
      Zamawiałem w 2 "dobrych" firmach i jedyne co mieli dobre to cenę, straciłem więcej czasu na naprawę i bawienie się z rwącą folią niż na caly proces "produkcji"... Może to wina folii, może to moje gapiostwo. 
      Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jak najszybciej i najłatwiej zabezpieczyć wszystko tak, żeby od razu mi się to nie rwało? 
      Albo czy ktoś ma sprawdzoną, mocną folię? 
      Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi 
    • Przez ROLNIKSARA
      Witam,
      czy jest kto ktoś sieje trawę jednoroczną? Interesuje mnie jakiej gleby potrzebuje i termin siewu ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj