Polecane posty

Transporter    164

Witam dzisiaj po uruchomieniu silnika (zapalił ładnie) gdy chciałem ruszyć,po ok 1 minucie od uruchomienia ciągnik nie miał siły,zaczął pracować na 2 cylindry i zgasł,nie dało już się go uruchomić,sprawdziłem czy się nie zapowietrzył,paliwo do pompy jest podawane,pompka zasilająca działa,przy próbie uruchomienia puszcza dym,ale nic dalej. Może ktoś miał już taki problem? Bardzo bym prosił o pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

Ktory rok mf,ile ma mtg przepracowane?Obstawiam wtryski,niech inni użytkownicy się wypowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

jaki kolor dymka?? nie ma zadnego stuku?? lekko kreci?? może zawisila się koncowka wtrysku ewentualnie wina pompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Tak tak, pompa, wtryski a może silnik od razy padł. Dajcie sobie na luz z takimi podpowiedziami.

Jeśli się za bardzo nie znasz to poszukaj mechanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

jaki kolor dymka?? nie ma zadnego stuku?? lekko kreci?? może zawisila się koncowka wtrysku ewentualnie wina pompy

 

kręci lekko,dymek trochę czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

a oleju nie bierze bo mi jak dymił na czarno to sobie oleju pobierał torochę i pierścienie wymieniałem bo był leko przdarte ale u cebie cieżko powidzieć co to może być ale zobacz od wtrsków moze w pompie wałek się ukręcił ?


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

a weź odkręć przewody na wtryski i zobacz czy z pompy idzie i do przewodów co idą na wtryski to okręć i dmuchnij może coś się zapchało i nie idzie albo wtryski a ile ma mtg,?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

a niby czemu uważasz że wywaliło uszczelkę?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj