Wjazda

Jaki bioregulator na ziemniaki

Polecane posty

Wjazda    0

Witam serdecznie. Zamierzam w tym roku zastosować bioregulator na ziemniaki. Dylemat KELPAK, czy BIOALGRN. Czy ktoś miał styczność z nimi t może napisać o efektach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

No, kolega zapytał 4 miesiące temu. Teraz to nie ma sensu niczym pryskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wjazda    0

Jednak zastosowałem BIOALGEN i widzę różnicę a odnośnie tytanit ile wychodzi pełna dawka na ha bo ja stosowałem najpierw 2 litry potem tez i następnie 1 litr co daje nam 5 l na ha = ok 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Moje zdanie jest takie , że na te wszystkie regulatory stymulatory i inne wynalazki szkoda kasy lepiej za te pieniądze kupić któryś worek nawozu więcej i im posiać, wtedy na pewno róznice będzie widać...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

Dokładnie na te wynalazki to szkoda kasy lepiej nawozu za to kupić a troche tego będzie bo te stymulatory nie sa tanie. sam stosowałem te stymulatory emy kelpaki i inne tylko nawóz płynny lub granulowany. LEPSZY PŁYNNY, widać różnicę. bo stosowałem wiosną rsm i jest super. :D . Bo popatrzcie sobie na stare beczki składane z desek debowych każda deska to pierwiastek potrzebny roślinie do uzyskania określonego plonu. a objętośc wody w beczce to plon, i jak braknie jakiegoś pierwiastka to nie stety plon jest słabszy. oczywiscie trzeba uwzględnić jaki pierwiastek jest najwazniejszy.np nie dobór cynku nie wpłynie tak znaczaco na plon jak nie dobór azotu, fosforu czy potasu. jest jeszcze mnóstwo czynników które wpływaja na efektywnośc nawozenia, a te stymulatory to dajcie spokój, lepiej dbać o ph gleby, by było pole wolne od chwastów i dobrze nawożone i chronione przed szkodnikami i grzybami to plon będzie. a ja jestem bardzo ciekawy tegorocznych żniw bo poczyniłem poważne zmiany w uprawie i ;) czekam na efekt.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez claas4
      Cześć Mam do was pytanie Czy pryskaliście ziemniaki Denar na chwasty po wschodowo metrybuzyną ?   Na necie piszą że jest średnio wrażliwą odmiana i nie wiem czy mogę użyć Sencora czy muszę się zaopatrzyć w inny środek ? Pozdrawiam 
    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj