Polecane posty

krzychu652    3

Witam. Mam Pytanie odnośnie przednich mostów w zetorach. Czym się różnią mosty krzyżakowe - zetorowskie od mostów Carraro? W których rodzinach modeli jakie były stosowane mniej więcej? Chodzi mi głównie o serie 52xx-72xx, 33xx-73xx i Proximy te mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Wcześniej Zetor stosował mosty:

- ciężką oś napędzaną produkowaną w ramach kooperacji w rumuńskim UTB, następnie na Słowacji przez Stetex: http://www.stetex.sk/index_an.htm

- lekką oś napędzaną produkcji jugosłowiańskiej

Carraro jest montowane dopiero od 95 roku, wcześniejsze modele92 (3340-7340) mają jeszcze starsze osie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

tym ze jak komus doradzam przy naprawie ciezkiej osi napedowej- to mowie jak cos nie chce zejsc to wez mlot i pie.....j- przy carraro bym sie nie odwazyl tak powiedziec, to jak dobrze pamietam brazylijski produkt, wszystko jest z polowe ciensze niz w starym typie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Trochę delikatniejsze ale przewyższa obecnością poprzecznie zamocowanego siłownika orbitrola.

Edytowano przez konteno
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Różnic jest kilka, od samej wagi, poprzez wielkość zwolnic po kąt skrętu (zwrotność takich napędów). Porównaj sam jak możesz, najlepiej w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JANCZAK1176
      Witam fachowców trafił się MF3080 wujowi z zjechanymi frezami po rozebrani Mam dylemat co zrobić . Myślałem dać do napawania ale czy to wytrzyma .Ponoć odcinają od wałka frezy i wyciskając potem spawając .Dokładnie nie wiem co lepsze pytam się WAS co lepsze .Wie ktoś czy w Łódzkim województwie coś takiego robiom
    • Przez Tomek1234456
      kupię każdy stan maszyny 
    • Przez Hipo453
      Witam mam problem z niedziałającym nawiewem  w zetorze co może być przyczyną ? 
    • Przez KrzysiekC
      Witam potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanko. Brzmi oni tak czy to jest dobrze spasowane. Wymieniłem łożyska na walkę ataku i czy dobrze jest to teraz złożone i czy taki luz ma być czy trzeba poprawić .?? Link do filmu. https://youtu.be/Z5clWrmCInY
    • Przez chudy14145
      Witam.mam taki problem z zetorem 7211.w pewnym momencie przy orce zniknely biegi wsteczny 1 2.Mozna wrzucic jeden z tych biegow i po puszczeniu sprzegla ciagnik jest jakby na luzie dalej,na polowych i drogowych jest tak samo.sciagalem pokrywe skrzyni w kabinie i nie widac zeby ktores z ciegien bylo urwane.tryby tez nie wygladaja na zuzyte.nie bylo zadnych oznak awarii wczesniej zadnych zgrzytow itp.Ma ktos pomysl co sie moglo stac?od czego zaczac szukanie przyczyn awarii?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj