Polecane posty

jedrus    73

Witam, przymierzam sie do kupna brony talerzowej, zastanawiam sie na ta marka 2,7m . W przypadku tej firmy układ X lub V jest nieistotny gdyz mozna ustawic podobno oba. interesuje mnie jakośc tej brony, czy ktos taka uzytkuje, czy równo jest po niej czy poryte sa rowy? Nie widziałem jej na zywo, na zdjeciach wyglada masywnie i schludnie ale wiadomo że najlepiej dotknąć :rolleyes: . Prosze o opinie, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeczek27    3

Witam. Na jasieni tata zakupił tą bronę tylko że wersje mniejszą w kształcie >. Brona solidnie wykonana, tylko farba dośc szybo z ramy odpaduje moim zdaniem źle pomalowane. Ogółem brona jest ok dobrą robote w polu robi, nie robi żadnych rowów bynamniej umnie a pole zostaje proste. Jestesmy zadowoleni z zakupu, polecam ci tą brone myśle że ty też będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

ja też mam taka bronę tylko o szerokości 3,15 w układzie V ale jak kolega pisze wyżej układ można sobie samemu zmienić, farba jak na razie się trzyma, ogólnie konstrukcja jest ciężka i masywna, talerze też są wytrzymałe bo kilka razy udało mi się złapać kamienia i nic się nie stało, ładnie składa nie ma żadnych rowów, ja kupiłem u tego dilera, spoko goście dali mi dobry rabat i transport gratis, to już nie pierwsza maszyna krórą od nich kupiłem http://www.rol-max.com, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus    73

dzięki za odp, wyglada na to że faktycznie jest tak masywna na jaka wyglada na fotkach a to ważne bo mam też scierniska po kukurydzy nie duzo ale tak ok 3-4 ha i w tym roku pozyczyłem od sąsiada famarol 1,8m, wrzuciłem 150 kg obciążenia, miała nowe talerze to nawet sladu nie było na polu że cos robiłem, co roku likwiduje tez zawsze jakąś łakę to bedzie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Digifant    800

Temat widzę, już trochę stary, ale podłączę się z pytaniem. Jak na chwilę obecną wygląda jakość produktów Grass-Rol ? Interesuje mnie zakup brony talerzowej Oskar 2.0 m ? Czy jest to maszyna warta polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz320
      Witam jestem na kupnie nowej brony talerzowej do 20tys 
      Brona ma współpracować z ciągnikiem T5 85 HD utility (stara T4) waga ok 4t 
      Chodzi mi o uprawę ziemi dość ciężkiej po orce lub nawet sama brona na łąkę i siew trawy 
    • Przez Kacper257
      Witam czy jest ktoś posiadaczem tej borny  ?
      Chodzi mi ogólnie o markę i jak ta brona się spisuje.
       

    • Przez Mycek5120
      Witam szukam uzytkownika talerzówki producent BURY 3m który powie coś na temat tej maszyny czy warto wady zalety?
    • Przez pWnedMTZ
      Witam panowie, tak jak w temacie, nigdzie nie mogę znajsc informacji czy brona aktywna Rabewerk wmke można pracować na 1000 obrotow?
    • Przez adamos012
      Witam. Mam do Was drodzy rolnicy pytanie ponieważ mam zamiar zakupić bronę talerzową 1.6 do ciągnika C_ 360 ,pytanie mianowicie jest takie czy lepiej zakupić taką bronę z 2 rzędami wycietych talerzy czy może lepiej taką jak jest w standardzie czyli przód wycięty a tył okrągły. Proszę doradzcie 😀
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj