Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf4270    0

Witam ostatnio w moim MF 4270 pękła linka sprzęgła . Zamówiłem nową na jakiejś stronie internetowej , założyłem i okazało sie ze linka jest za krótka (bardzo napięta) . I tu moje pytanie czy da sie jakoś wyregulować by dobrze je ustawić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

 

a napewno dobrze wesżła w swoje mocowaia?

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf4270    0

Wydaje mi sie ze tak ale jeszcze jutro sprawdze. A nie ma tam jakiejś regulacji w razie czego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Pytanie zasadnicze, czy linka made in stodoła jest taka sama jak orginał? Regulacja jest na dole przy skrzyni.Zobacz tez czy nikt nic nigdzie nie podkładał w miarę jak wyciągała się stara linka.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf4270    0

Nie mam juz starej linki ponieważ poszla na smieci :/ a co do jakiegos podkladania to na pewno nic nie bylo podkladane ponieważ mam ten ciagnik od nowosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 12145
      Witam, nigdzie nie mogłem znaleźć tego tematu więc postanowiłem utworzyć nowy. Zwracam się do Was z prośbą/ zapytaniem gdzie znajduje się regulacja obrotów prędkości nagarniacza w Claas'ie Mercator'ze 70/75. W katalogu nic nie mogę znaleźć, w internecie też nic nie zobaczyłem. Pozdrawiam, i proszę o w miarę szybkie odpowiedzi.
    • Przez aprochota
      witam moze ktos mi podpowie jak dostac sie to tarczy sprzegla tzn z strony wariatora? czy z drugiej strony? moze mial ktos taki przypadek .na polu wciskam sprzeglo a kombajn jedzie dalej. pedal sprzegla dziala normalnie tzn z oporem. ani wybic biegu ani wbic. po pewnej chwili wszystko wraca do normy. ale chyba yrzeba to rozebrac bo cos sie tam dzieje. prosze o pomoc. czy z strony wariatora po zsjeciu tej gruszki oslony sprzegla. da sie rozebrac sprzeglo?
    • Przez Luki1988
      Witajcie.
      Panowie szybkie pytanie. Czy żeby wymienić ta pompkę trzeba rozwalać cały kokpit i osłony czy da się tylko odkręcając cały pedał przykręcony na cztery śruby?
    • Przez jaszczur2008
      Witam. Mam problem w mf 3125 z ehr.
      Problem taki ze jak oram i ustawie sobie na pokretle glebokosc np. na 4 i podniose i opuszcze przelocznikiem to nie opuszcza do tej samej pozycji co wczesniej tylko duzo wyzej staje. W tedy musze pokretlem zejsc do 6 by opuscil i zaraz spowrotem wrocic do 4 bo tak wali po rame.
      Co to moze byc?
    • Przez Andre8989
      Witam! Zakupiłem pług kverneland 4x12 na resorach (okrągła rama) mam pytane czy można regulować w tym pługu głebokość skib? bo druga skiba idzie płycej od pozostałych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj