Polecane posty

delo5060    0

Witam, co sądzicie o bronach 5.5m do poruszania i osuszania ziemi. Chodzi o ziemie zaoraną na zimę a poruszaną na wiosnę. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

Sądzimy to samo co 3m i pozostałych......

 

Matko Boska! Ratuj!

 

Mam prośbę do moderatorów: usuwajcie takie tematy, nie zamykajcie lecz usuwajcie potem jak się czegoś szuka to wyskakuje 10000 stron o niczym :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramzes1987x    3

Sądzimy to samo co 3m i pozostałych......

 

Matko Boska! Ratuj!

 

Mam prośbę do moderatorów: usuwajcie takie tematy, nie zamykajcie lecz usuwajcie potem jak się czegoś szuka to wyskakuje 10000 stron o niczym :blink:

Również dołączam się do prośby kolegi :)

Edytowano przez Ramzes1987x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

ochen Dokładnie, ja nie rozumiem po co jest ten temat założony pewnie chciał sie pochwalić ze ma brony szersze niż sąsiad. Bo on ma 5,5m.... Tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

a czym mają się te brony różnić że mają się nie nadawać do tego jak pozostała reszta , skoro każda brona zygzakowa ma wyrównać i lekko spulchnić glebę

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez kukielMGX
      Posiadam 60ha, Z czego okolo 27ha siejemy pszenzyta i owsa. Reszta to pastwiska i łąki. Zboza siejemy tyle- zeby starczyło slomy i na srute. Mamy 54 sztuki bydla w czym znajduja sie 12 opasow 3 krowy(zeby mleko bylo dla siebie) reszta to mamki cielaki i jałówki. Sprzet jakiego uzywamy to Kubota M110GX, Ursus 914, Zetor 5320, Ursus c330, ładowarka zettelmeyer ZL801. prasa krone, kosiarka vicona, plug kverneland ab100, talerzowka metalfacha  i rozrzutnik 6t. i tu pytanie jak powiekszyc to gospodarstwo? w co pojsc? wiecej opasow? A moze przejsc na bydlo mleczne? 
    • Przez Damian86
      Witam. Mam pytanie jakie sa osiagniecia finansowe przy obsadzie 20 krow mlecznych i 20 opasow. Jakie sa zyski? Czy jest mozliwosc osiagniecia zysku w wysokosci7 tys miesiecznie?
    • Przez kuba24051
      witam. ciotka chce wydzierżawić mi dzialkę rolną na której znajduje się jej gospodarstwo (dzialka ok 6ha i na kilku arach gosp.). jak to rozwiazac? chcialbym podpisac umowe na 10 lat i brac doplaty.
    • Przez RolPro10
      ///
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj